poniedziałek, 20 maja 2019

WIOSENNY KONKURS - Pokaż, jak wraz z dzieckiem szukacie wiosny

W tym roku wiosna to dla mnie wyjątkowy czas, bo na świecie pojawił się mój syn. Jednak to, że nasza rodzina się powiększyła nie dało nam taryfy ulgowej w kwestii szukania wiosny. Dlatego od pierwszych cieplejszych dni całą czwórką szukaliśmy jej oznak.
Spacery w poszukiwaniu kwiatów, wypatrywanie bocianów w gniazdach, pierwsze próby jazdy na hulajnodze, wyczekane zabawy na placu zabaw …


A jak u Was wyglądały poszukiwania wiosny? Pokażcie na zdjęciach i zawalczcie o zestaw produktów Canpol. Tak, tak – zapraszam na konkurs!
Zadanie konkursowe: Pokaż jak wraz z dziećmi szukaliście wiosny.

Zasady: Aby wziąć udział w konkursie prześlijcie na maila: matkatesterka@gmail.com lub opublikuj w komentarzu pod postem konkursowym na FB (tutaj) zdjęcie Waszych poszukiwań wiosny.

Czas trwania: Konkurs trwa od 20.05.2019 r. do 31.05.2019 r. do końca dnia.

Nagroda: zestaw z Króliczkiem firmy Canpol (widoczny na zdjęciu).


Powodzenia!

A jeśli chcecie zwiększyć swoje szansę na zdobycie takiego zestawu, koniecznie zajrzyjcie na stronę BlogoSfery Canpol - znajdziecie tam linki do innych blogów, na których w tym miesiącu są organizowane konkursy. 
MT

Regulamin konkursu::

 • Konkurs trwa od 20.05.2019 do 31.05.2019 do godziny 23:59.
 • Organizatorem konkursu jest matka-testerkafundatorem nagrody jest firma Canpolbabies.
 • Zadanie konkursowe: na adres e-mail: matkatesterka@gmail.com prześlij zdjęcie pokazujące jak wraz z dzieckiem szukacie wiosny. Zdjęcia można także publikować pod informacją o konkursie na FB - link
 • Spośród wszystkich zgłoszeń wybiorę jedno, zwycięzca otrzyma zestaw z Króliczkiem firmy Canpol (widoczny na zdjęciu).
 • Wyłonienie laureatów i ogłoszenie wyników odbędzie się w przeciągu 3 dni od zakończenia konkursu, w zaktualizowanym poście konkursowym.
 • Jedna osoba może przesłać tylko jedno zgłoszenie.
 • W dniu ogłoszenia wyników zwycięzca zostanie powiadomiony e-mailem (lub przez wiadomość prywatną na fb)  o wygranej, następnie w ciągu 3 dni jest zobligowany do przesłania danych adresowych (imię, nazwisko, adres, numer telefonu) - po tym czasie wyłonię kolejnego zwycięzcę.
 • Nagrody wysyłane są tylko na terenie Polski bezpośrednio od Producenta marki CanpolBabies. 
 • Udział w konkursie wiąże się z dobrowolnym podaniem danych osobowych i oświadczeniem, że są one podane zgodnie z prawdą. Dane podane w konkursie są przetwarzane wyłącznie w celach konkursowych tzn. ogłoszenie zwycięzcy konkursu oraz późniejszego przesłania nagrody konkursowej.
 • Nagrodzone zdjęcie zostanie opublikowane na blogu matka-testerka.blogspot.com.
 • Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

_____________________________________________________________________________________

Dziękuję za wszystkie zgłoszenia - nagroda trafiła do Pani Marty i jej Maluchów, które już są po właściwej stronie brzucha! Gratuluję i życzę dużo, dużo szczęścia!

 

2 komentarze:

 1. My szukaliśmy wiosny na szlaku :) Założyliśmy buty do wędrówek górskich i wyruszyliśmy na bardzooo długi spacer po górach.

  OdpowiedzUsuń
 2. Za dużego zainteresowania to tym blogiem nie ma.Moim zdaniem to na pewno jest bardzo źle nawet na 100 procent.

  OdpowiedzUsuń

Dzięki za odwiedzenie mojego bloga i chęć zostawienia komentarza, mam nadzieję, że zmotywuje mnie on do dalszego rozwijania mojej pasji ❤