Pokazywanie postów oznaczonych etykietą nagroda. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą nagroda. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 16 stycznia 2018

Testujemy biedronka - jak wygrać nagrodę

Testowanie produktów to obecnie bardzo chętnie wybierana przez firmy forma promocji. Coraz częściej spotykamy się z takimi akcjami organizowanymi bezpośrednio przez producentów (na ich stronach internetowych, facebooku, czy dedykowanych platformach). Z takim programem jakiś czas temu wystartowała także sieć sklepów Biedronka tworząc specjalną stronę internetową – testujemy.biedronka.pl. Jesteście ciekawi jak to działa?


czwartek, 4 stycznia 2018

Blogujesz? Testujesz! Blogosfera - zgłoś się do styczniowej edycji

Początek roku to doskonały czas aby zacząć działać, teraz chętniej planujemy i szybciej bierzemy się za realizację naszych postanowień. Nieważne czy marzysz o rozpoczęciu przygody z blogowaniem, zrzuceniu kilku kilogramów, egzotycznych wakacjach, zrobieniu prawa jazdy, czy założeniu rodziny – nowy rok motywuje i inspiruje do podejmowania konkretnych decyzji.



Dlatego chciałabym zachęcić Was – miłośników testowania, do podjęcia wyzwania i założenia swoich blogów! Jeśli lubicie dzielić się swoimi opiniami, chętnie bierzecie udział w kampaniach testowych i chcecie pomagać innym w dokonywaniu wyborów, prowadzenia bloga będzie czystą przyjemnością. Rok temu sama podjęłam takie wyzwanie i niezmiennie daje mi to ogromną satysfakcję.

sobota, 2 grudnia 2017

Blogujesz? Testujesz! Zgłoś się do grudniowej edycji Blogosfery Canpolbabies

Witamy grudzień i zgłaszamy się do kolejnej edycji akcji Blogosfera Canpolbabies! Jest to program dla blogerów, w ramach którego możemy otrzymać produkty do testowania lub jako nagrody w konkursie, który zorganizujemy na swoich blogach. Zasady udziału w Blogosferze znajdziecie TUTAJ!


W grudniowej, 40 już edycji zabawy firma Canpolbabies przygotowała 20 mat edukacyjnych z funkcją kojca „Piraci” - produkt niezbędny każdej mamie i każdemu Maluchowi! Organizator wybierze 10 testerek i 10 organizatorek konkursów, z których każda otrzyma 1 matę do swojego konkursu. Zgłoszenia są przyjmowane do 31 grudnia (KLIK).



Zachęcam Was do wysyłania zgłoszeń i trzymam kciuki, bo sama często biorę udział w „canpolowych” konkursach u Was. Jestem pewna, że zarówno testowanie, jak i organizacja konkursu będą dla wszystkich fantastycznym prezentem noworocznym! 

MT

niedziela, 3 września 2017

Wyniki konkursu Canpolbabies - "Pierwsze smaki"

Serdecznie dziękuję za tak liczny udział w konkursie. Otrzymałam ponad 80 fantastycznych ujęć Waszych Maluszków. 

Wybór był niezwykle trudny i bardzo żałuję, że mogę przyznać tylko dwie nagrody. Mam jednak nadzieję, że samo "łapanie ujęć" było dla Was tak samo dobrą zabawą, jak dla mnie ich oglądanie.


Nagrody otrzymują: 
Ola Kipiel i Anita Kal (Froteczkab) 

Proszę o sprawdzenie e-maili i przesłanie danych adresowych niezbędnych do wysyłki nagród. Zgodnie z regulaminem czekam na nie 3 dni. 

Zaglądajcie na bloga, bo wkrótce kolejny konkurs! 
MT

niedziela, 13 sierpnia 2017

Konkurs „Pierwsze smaki” - pokaż zdjęcie Twojego dziecka podczas posiłku i wygraj zestaw „Sówki” od Canpolbabies

Natalka kilka dni temu skończyła rok, był to dla nas czas pełen wyzwań i nowych doświadczeń. Jednym z trudniejszych, ale równocześnie bardzo zabawnych momentów były początki rozszerzania diety, zresztą do dziś Natalka je często całą sobą. Podobno dzieci mają kubki smakowe również na policzkach, patrząc na moje dziecko trudno w to nie wierzyć!


Jestem bardzo ciekawa jak to wygląda u Was, dlatego razem z firmą Canpolbabies chciałabym zaprosić Was do udziału w konkursie – „Pierwsze smaki”.

poniedziałek, 26 czerwca 2017

Wysyłka konkursowych nagród i mój sprawdzony sposób, żeby nie przepłacać za paczki.

Przy okazji pomysłu zorganizowania moich pierwszych konkursów na instagramie i blogu, największym problemem nie była organizacja nagród czy ustalenie zasad konkursu, ale wybór sposobu dostawy przesyłki. Sama ufundowałam nagrody, dlatego zależało mi na zminimalizowaniu kosztów przy zachowaniu możliwie najwyższej jakości dostawy. 
 


Pisałam Wam już o serwisie Sendello.pl, który oferuje kompleksową obsługę wysyłek krajowych i zagranicznych. Skorzystałam z ich usług i tym razem. Łącznie za ich pośrednictwem wysłałam już 4 paczki i szczerze mogę Wam polecić ten serwis!
Przy wysyłce nagród, po dokonaniu wstępnej wyceny przez formularz dostępny na stronie, zdecydowałam się na wysyłkę kurierem InPost, wysyłka moich trzech nagród kosztowała jedynie 35,01 zł. Tanio prawda? Po raz kolejny zasłużyli na w pełni pozytywną opinie!


Przekonałam się na własnej skórze jak wiele zachodu i czasu może zaoszczędzić skorzystanie z serwisu kompleksowo organizującego obsługę przesyłek. W przypadku moich paczek serwis Sendello.pl spisał się wzorowo – wypełniłam formularz na stronie, zapłaciłam (duży plus za płatności szybkim przelewem!), zapakowałam paczki, wydrukowałam oraz nakleiłam list przewozowy i... tyle! Szybko, sprawnie i bez wychodzenia z domu.
Co najważniejsze nagrody dotarły szybko i bezpiecznie do zwycięzców. Jestem naprawdę zadowolona!


Jeśli macie jakieś pytania odnośnie wysyłania paczek przez serwis Sendello.pl – piszcie, chętnie Wam pomogę!
MT

wtorek, 14 marca 2017

#BabyonlineRT #BRTBeSafe – szansa na przetestowanie fotelików samochodowych BeSafe organizowane przez Babyonline

Chciałam zachęcić Was do wzięcia udziału w testowaniu fotelików samochodowych, które jest właśnie organizowane przez portal Babyonline.pl i firmę BeSafe. Moim zdaniem jest to jedna z fajniejszych akcji organizowanych w ostatnim czasie – zasady są bardzo proste, a można otrzymać naprawdę dobry i przydatny każdemu rodzicowi produkt.Szczegóły znajdziecie tutaj.

Do przetestowania jest aż (lub tylko) 10 fotelików samochodowych - 5 fotelików BeSafe iZi GoModular i-Size (dla maluchów o wzroście 40-75cm oraz wadze do 13 kg) i 5 fotelików BeSafe iZi Modular i-Size (dla dzieci o wzroście 61-105cm i wadze do 18 kg).

Obydwa foteliki są mocowane za pomocą bazy isofix, co dla mnie jest ogromnym atutem – szczerze, nie wyobrażam sobie montowania fotelika na pasy, bo są dni kiedy wyjmuję fotelik z samochodu nawet do 8 razy, poza tym często jeżdżę sama, a wszystkie mamy wiedzą jak cenny jest wtedy czas „załadunku” i „rozładunku” naszego Malucha. Bezpieczeństwo fotelików zostało potwierdzone w testach zderzeniowych – obydwa zdobyły 4 gwiazdki w testach ADAC!

Aby wziąć udział w tym teście wystarczy wypełnić krótką ankietę dotyczącą wieku i „rozmiarów” naszego Maluszka oraz odpowiedzieć na jedno pytanie otwarte dotyczące bezpieczeństwa w podróży. Ale uwaga – trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem portalu Babyonline.


Polecam też samo testowanie z Babyonline, chociaż do tej pory tylko raz udało mi się zakwalifikować do testów (o czym pisałam tutaj), to zarówno dostarczenie produktu, jak i późniejszy kontakt związany z obowiązkami testera były na najwyższym poziomie.
A jakie Wy macie doświadczenia z testowaniem z Babyonline?

Trzymam kciuki za siebie i za Was!
MT

piątek, 24 lutego 2017

konkursy internetowe

Wczoraj czekała na mnie miła niespodzianka – otrzymałam nagrodę za zajęcie pierwszego miejsca w konkursie „Dobra pielęgnacja z Mustela” organizowanym przez magazyn dobra-mama. Aby wziąć udział w konkursie należało odpowiedź na trzy pytania dotyczące pielęgnacji skóry w ciąży.
Nagrodą główną był zestaw wyprawkowy firmy Mustela. 




Zachęcam Was do brania udziału w tego typu konkursach – duży i często aktualizowany zbiór konkursów znajdziecie na stronach: konkursowemamy.pl, e-konkursy.info oraz lowcakonkursow.pl
MT

piątek, 27 stycznia 2017

nagroda w konkursie "stypendium dla mam "

Dziś z samego rana dostałyśmy miłą niespodziankę - dotarła do nas nagroda, którą zdobyłyśmy w konkursie "stypendium dla mam" organizowanym przez Akademię Niechorowania Pelavo. Aby wziąć udział w konkursie należało rozwiązać quiz i odpowiedzieć na pytanie otwarte dotyczące naszych sposobów dbania o odporność dziecka.
Nagroda - karta podarunkowa do sklepu Smyk - na pewno nam się przyda, jej część przeznaczymy na zakup akcesoriów niezbędnych przy rozszerzaniu diety, do którego właśnie się przymierzamy.







W następnym wpisie podzielę się z Wami wrażeniami ze słodkiej kampanii Wedla, w której biorę obecnie udział. MT

wtorek, 24 stycznia 2017

Wyróżnienie w konkursie z bebiprogramu

Dziś dostałyśmy miłą niespodziankę - dotarła do nas nagroda, wyróżnienie w konkursie z Bebiprogramu. Aby wziąć udział w konkursie trzeba było odpowiedzieć na pytanie: "Co wiesz na temat dbania o odporność i rozwój mózgu Twojego dziecka?".



Milutki niedźwiadek z szeleszczącym brzuszkiem jest idealny dla małych rączek. Natalia już zdążyła go posmakować i wygląda na zadowoloną.


Zachęcam Was do brania udziału w tego typu konkursach. Obecnie organizowany jest podobny konkurs, do wygrania 100 takich samych misiów oraz 6 kart podarunkowych do sklepu Smyk - szczegóły tutaj.
MT

Darmowe rzeczy dla rodziców i maluszka


Zanim Natalka przyszła na świat zarejestrowałam się na kilku stornach poświęconych żywieniu i pielęgnacji dzieci. Wszystkie tego typu „klubiki”, oprócz internetowych poradników dotyczących poszczególnych etapów ciąży i życia maluszka, czatów z ekspertami i newslettera dostosowanego do wieku Twojego dziecka przesyłają rodzicom i ich maluszkom prezenty powitalne i/lub próbki produktów. Pomoże Wam to sprawdzić, które produkty są bezpieczne dla Waszego dziecka i które słoiczki polubi – bez konieczności kupowania ich.




Klub Maluszka (hipp) - w powitalnej paczce otrzymaliśmy chusteczki nawilżone, naklejkę na szybę samochodu z imieniem i poradnik dotyczący żywienia zapakowane w poręczną teczkę. Następnie po 3 miesiącu - pierwszy słoiczek wraz z łyżeczką, poradnikiem dotyczącym żywienia w pierwszym roku życia, kuponami zniżkowymi do Rossmanna (20 % zniżki na kosmetyki i słoiczki) oraz dodatkowym kuponem upoważniającym do odbioru takiej samej paczki ze słoiczkiem po 7 miesiącu (odbiór w Rossmannie za 1 gr.). Wszystkie słoiczki, które otrzymałam miały długą datę ważności - do 2018 r.  
 
Enfamama Klub (enfamil) - jedna z większych (gabarytowo) paczek jakie otrzymaliśmy zaraz po urodzeniu się Natalii - w paczce znalazła się grzechotka i kontrastowa książeczka.



Bebiprogram (bebilon) - w powitalnej paczce otrzymaliśmy pokrowiec na książeczkę zdrowia i metkowiec minky zapakowane w poręczną teczkę. 

Bebiklub (bebiko) - również duża gabarytowo paczka - pudełko na skarby maluszka oraz książeczka do uzupełnienia.



O darmowe próbki kosmetyków dla dzieci i mam warto także pytać w aptekach i drogeriach oraz bezpośrednio na stronach internetowych konkretnych producentów. Mi udało się zebrać spory zestaw testowy, dzięki czemu szybko wybrałam odpowiednie dla nas kosmetyki.



Ostatnio dołączyłyśmy także do klubów Bobovita, MustelaNestle.
Jak tylko dostaniemy prezenty powitalne - podzielę się z Wami wrażeniami.  MT