Pokazywanie postów oznaczonych etykietą wysyłka paczek. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą wysyłka paczek. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 26 czerwca 2017

Wysyłka konkursowych nagród i mój sprawdzony sposób, żeby nie przepłacać za paczki.

Przy okazji pomysłu zorganizowania moich pierwszych konkursów na instagramie i blogu, największym problemem nie była organizacja nagród czy ustalenie zasad konkursu, ale wybór sposobu dostawy przesyłki. Sama ufundowałam nagrody, dlatego zależało mi na zminimalizowaniu kosztów przy zachowaniu możliwie najwyższej jakości dostawy. 
 


Pisałam Wam już o serwisie Sendello.pl, który oferuje kompleksową obsługę wysyłek krajowych i zagranicznych. Skorzystałam z ich usług i tym razem. Łącznie za ich pośrednictwem wysłałam już 4 paczki i szczerze mogę Wam polecić ten serwis!
Przy wysyłce nagród, po dokonaniu wstępnej wyceny przez formularz dostępny na stronie, zdecydowałam się na wysyłkę kurierem InPost, wysyłka moich trzech nagród kosztowała jedynie 35,01 zł. Tanio prawda? Po raz kolejny zasłużyli na w pełni pozytywną opinie!


Przekonałam się na własnej skórze jak wiele zachodu i czasu może zaoszczędzić skorzystanie z serwisu kompleksowo organizującego obsługę przesyłek. W przypadku moich paczek serwis Sendello.pl spisał się wzorowo – wypełniłam formularz na stronie, zapłaciłam (duży plus za płatności szybkim przelewem!), zapakowałam paczki, wydrukowałam oraz nakleiłam list przewozowy i... tyle! Szybko, sprawnie i bez wychodzenia z domu.
Co najważniejsze nagrody dotarły szybko i bezpiecznie do zwycięzców. Jestem naprawdę zadowolona!


Jeśli macie jakieś pytania odnośnie wysyłania paczek przez serwis Sendello.pl – piszcie, chętnie Wam pomogę!
MT

piątek, 16 czerwca 2017

Jak szybko i tanio wysłać paczkę bez wychodzenia z domu, czyli jak odkryłam serwis Sendello.pl

Pierwsze urodziny Natalii, które zbliżają się wielkimi krokami uświadomiły mi jak wiele zbędnych rzeczy zgromadziliśmy przez ostatni rok w domu. Nie tylko rzeczy dziecięcych, ale też naszych, z których po prostu przestaliśmy korzystać. Zrobiliśmy wielki przegląd i uzbierało się sporo przedmiotów, które postanowiliśmy wystawić na sprzedaż. I tu pojawił się pierwszy problem – WYSYŁKA!
W przypadku części rzeczy zdecydowałam, że sama pokryje jej koszty, dlatego zależało mi na tym aby dostawa była w miarę tania i szybka, a samo nadanie paczki nie było dla mnie zbyt kłopotliwe. Nie miałam czasu na przeglądanie i porównywanie cenników poszczególnych firm kurierskich dlatego szukałam kogoś kto zrobi to za mnie. I znalazłam! Zdecydowałam się nadać paczkę za pośrednictwem platformy sendello.pl
 

Serwis oferuje kompleksową obsługę dostawy przesyłek krajowych i zagranicznych, umożliwia monitorowanie naszej paczki oraz oferuje pomoc przy ewentualnych reklamacjach.
Dla mnie to bardzo wygodna opcja, bo z poziomu komputera mogłam szybko wycenić paczkę, wybrać najkorzystniejszą opcję i zamówić kuriera do domu. Szczerze - nie wyobrażam sobie jechania z Natalką na pocztę, czy do firmy kurierskiej z paczkami pod pachą.

Za pośrednictwem serwisu Sendello.pl możemy wysłać kopertę, paczkę, a nawet paletę. W przypadku przesyłek krajowych mamy do wyboru pocztę polską, inpost, patron service oraz kuriera DHL (tu tylko wysyłka palet) – poszczególne cenniki znajdziecie TUTAJ. Bardzo pomocne jest też porównanie cen poszczególnych dostawców po wpisaniu w formularz rodzaju paczki, jej wymiarów i miasta docelowego. Najfajniejsze jest to że żeby wycenić przesyłkę nie musicie się rejestrować!


Zdecydowałam się na dostawę kurierem Patron Service. Wysyłka mojej paczki pobraniowej o wadze ok 3 kg i wymiarach 40x25x25cm kosztowała tylko 13,51 zł. Dla mnie ta cena była bardzo przystępna (w każdym razie opłacało mi się skusić nabywcę darmową przesyłką).
Jestem bardzo zadowolona, kurier był u mnie w czasie wskazanym na stronie (tj. w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia), a przesyłka dotarła do odbiorcy na drugi dzień roboczy. Przez cały czas, zarówno ja, jaki i odbiorca mogliśmy śledzić podróż paczki. Po odebraniu paczki dostałam też SMSa z potwierdzeniem doręczenia (jest to bardzo fajna opcja i kosztuje jedynie 1,23 zł).  



Przy wysyłce nagród z moich konkursów również planuję skorzystać z serwisu Sendello.pl szczególnie, że wstępna wycena wygląda bardzo obiecująco!


A Wy jak wysyłacie swoje paczki? Lubicie eksperymentować i szukacie nowych rozwiązań czy raczej tradycyjnie odwiedzacie najbliższy urząd pocztowy? Chętnie poznam Wasze opinie!
MT