Pokazywanie postów oznaczonych etykietą moda. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą moda. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 14 lipca 2020

Letnie zakupy na Dresslily - kostiumy, sukienki i KUPON RABATOWY


Jak nie trudno zauważyć, cierpię na brak czasu. Planuje |zmiany na blogu, ale odsuwam je,bo chce zrobić to od A do Z. Epidemia sprawiła, że ostatnie miesiące byłam tylko dla dzieciaków. Może nie do końca tak planowałam spędzenie urlopu wychowawczego, ale nie narzekam. Rok 2020 zdecydowanie nie nie sprzyja planowaniu.

Powroty są trudne. Ja ten powrót zacznę od współpracy z chińskim sklepem. Nic tak nie motywuje jak zakupy, zwłaszcza kiedy obieca się dzieciakom prezenty z chińskiego sklepu za pół godziny spokoju.

A więc, jeśli jesteście ciekawi jakie promocje czekają na Was w sklepie Dresslily, zapraszam do oglądania i klikania.

piątek, 18 maja 2018

Majowa wishlista z Zaful


Dawno nie miałam okazji zamawiać nic w chińskich sklepach, więc postanowiłam to zmienić. Pełna zapału szukałam letniej sukienki, jednak nie wiem czy odważę się ją zamówić, ale dla Was mam szybką majową wishlistę z Zaful.

środa, 3 stycznia 2018

Moje pierwsze zamówienie z chińskiego sklepu TwinkleDeals

Witajcie w Nowym Roku! Ja rok 2018 zaczęłam wyjątkowo spokojnie i przyjemnie. Mam nadzieję, że taki początek będzie dobrą wróżbą na kolejne miesiące.
Styczeń na blogu będzie czasem podsumowań już rozpoczętych kampanii oraz czasem świętowania. Mam nadzieję, że razem ze mną zechcecie uczcić pierwsze urodziny bloga i weźmiecie udział w konkursach, które dla Was zaplanowałam!
Dziś jednak podsumowanie zakupów z chińskiego sklepu TwinkleDeals.

czwartek, 7 grudnia 2017

Moje pierwsze zakupy z chińskiego sklepu Rosegal

Kilka dni temu otrzymałam moje pierwsze zamówienie z chińskiego sklepu Rosegal. Sama nie wiedziałam czego się spodziewać, ale wyszło całkiem nieźle. Jesteście ciekawi co kupiłam? Zapraszam do oglądania!

poniedziałek, 20 marca 2017

#WIOSNAzZALANDO #ZALANDOSTYLE – testowanie zakupów internetowych z trnd i zalando

Właśnie rusza nowa kampania Trdn – projektZaladno. Tym razem ambasadorem został mój mąż, ale negocjacje dla kogo coś zamówimy trwają! 


W zestawie ambasadora znalazł się list powitalny, przewodnik projektu, książeczka do badania opinii, kupon o wartości 100 zł na zakupy w zaladno.pl, 5 kuponów z 20% zniżką na zakupy w zalando.pl dla naszych znajomych (możliwość skorzystania przy zakupach za min. 200 zł) oraz duża materiałowa torba na zakupy. 



 
Nigdy wcześniej nie spotkałam się z możliwością testowania sklepu internetowego ale akcja bardzo mi się podoba! Kto z Was testuje razem z nami?
MT

czwartek, 9 lutego 2017

sukienka do karmienia Milk&Love

Rynek odzieży dla karmiących w Polsce jest dość ubogi, a ceny stanowczo zniechęcają do kupowania. Poza allegro i wyprzedażami w sieciówkach, które mają taki asortyment ciężko jest znaleźć dobre jakościowo sukienki w cenie poniżej 150 zł. Z uwagi na ceny większość moich karmiących koleżanek rezygnuje z dedykowanych ubrań i woli używa zwykłych bluzek lub sukienek w których „da się” karmić.
Byłam podobnie nastawiona, jednak gdy okres karmienia piersią się wydłużał postanowiłam zainwestować w coś dla własnej wygody i kupiłam prawdziwą sukienkę do karmienia. Wybór padł na tunikę do karmienia Milky Way firmy Milk&Love z rękawem 7/8. za 129 zł.

Sukienka była prezentem gwiazdkowym od samej siebie i wciąż intensywnie ją testuję. Kupiłam ją głównie jako bardziej elegancki strój na chrzciny, wesela i inne przyjęcia okolicznościowe. Jednak okazała się na tyle wygodna i uniwersalna, że od czasu do czasu lubię się w nią ubrać bez specjalnej okazji.
Najważniejszą cechą tego typu ubrań są suwaki umożliwiające wygodne karmienie. W przypadku sukienki Milky Way są one dobrze wpasowane i prawie niewidoczne, tak że z pewnością można w niej chodzić również po zakończeniu karmienia piersią.
Zgodnie z informacją producenta sukienka powinna się sprawdzić także w okresie ciąży – tu mam jednak wątpliwości, mi raczej jeden rozmiar nie posłużyłby przez całe 9 miesięcy bo pod koniec byłam po prostu ogromna.


Co do wyglądu sukienki to spodobały mi się już zdjęcia zamieszczone na stronie firmy Milk&Love, dodatkowo umieszczone tam filmiki pozwalają jeszcze lepiej zapoznać się z produktem. Na żywo sukienka wygląda jeszcze lepiej i jestem nią szczerze zachwycona, szczególnie z uwagi na dobrze dopasowany krój, który jednocześnie maskuje drobne niedoskonałości pozostałe po ciąży.
Warto dokładnie sprawdzić rozmiarówkę podaną na stronie – mi z wymiarów wyszedł rozmiar większa niż noszę na co dzień i leży idealnie. Jedyne co nie do końca do mnie przemawia to długość rękawa. Zdecydowanie wolałabym pełny, długi rękaw lub rękaw 3/4 zamiast oferowanego 7/8, dlatego ja noszę lekko podwinięty. 


Sukienka jest uszyta z dzianiny bardzo dobrej jakości – po wielu praniach jest nadal w stanie idealnym, nie odkształca się, nie wyciąga, nie mechaci i co najważniejsze nie wymaga prasowania! Suwaki są dość długie i wszyte pod lekkim kątem przez co trudno jest je rozpiąć i zapiąć jedną ręką, ja pomagam sobie zębami. Jednak nawet jeśli nie zapniesz suwaka do końca nie świecisz piersią. Zaliczyłam w tej sukience nie jedno ekstremalne karmienie, w miejscach publicznych, bez dodatkowej pary rąk do pomocy i uwierzcie mi, zawsze było dyskretnie, a ja nie czułam się zakłopotana. 





Dodatkiem do sukienki było również firmowe opakowanie i odręczna wiadomość od właścicielki sklepu. Niby drobiazg ale dla mnie bardzo pozytywny.


Podsumowując sukienka Milky Way to uniwersalny, dobrze uszyty produkt, który umożliwia karmienie w każdych warunkach. Szczerze polecam, uważam, że jest warta swojej ceny i o wiele wygodniejsza do karmienia niż „zwykłe” sukienki. Jak dla mnie bardzo mocne 4,5 na 5.

krój – 4 / 5 (ze względu na rękaw)
materiał 5 / 5
uniwersalność 5 / 5
elegancja 4,5 / 5
karmienie – 4,5 / 5
cena 4,5 / 5

Na stronie internetowej Milk&Love znajdziecie dwie serie tunik/sukienek:
  • elegancką „Milky Way” w 6 wariantach kolorystycznych z rękawem o długości 7/8 lub krótkim
  • codzienną „Fast Food” w 3 wariantach kolorystycznych z rękawem o długości 7/8 .
Po zarejestrowaniu się, przed zakupem otrzymacie 10% rabatu na pierwsze zakupy. Akurat wystarczy na pokrycie kosztów przesyłki.

Pewnie niedługo skuszę się na zakup kolejnej sukienki, tym razem z serii Fast Food i na pewno zdam relację z „testowania”.
MT