Kiedy
sama maluję sobie paznokcie używam wyłącznie zwykłych
lakierów. Hybrydy
zawsze wydawały mi się czymś bardzo skomplikowanym i robiłam je
wyłącznie u kosmetyczki. Jednak, kiedy hurtownia kosmetyczna DML zaproponowała mi przetestowanie zestawu
– lampa
UV firmy Ronney i lakier monohybrydowy Peggy Sage nie
wahałam się ani chwili.
Jesteście ciekawi jak ten duet sprawdził się na moich paznokciach?
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą paznokcie. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą paznokcie. Pokaż wszystkie posty
niedziela, 12 listopada 2017
Subskrybuj:
Posty (Atom)
