Pokazywanie postów oznaczonych etykietą paznokcie. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą paznokcie. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 12 listopada 2017

Lakier monohybrydowy Peggy Sage i mini lampa Ronney

Kiedy sama maluję sobie paznokcie używam wyłącznie zwykłych lakierów. Hybrydy zawsze wydawały mi się czymś bardzo skomplikowanym i robiłam je wyłącznie u kosmetyczki. Jednak, kiedy hurtownia kosmetyczna DML zaproponowała mi  przetestowanie zestawu – lampa UV firmy Ronney i lakier monohybrydowy Peggy Sage nie wahałam się ani chwili. Jesteście ciekawi jak ten duet sprawdził się na moich paznokciach?