Pokazywanie postów oznaczonych etykietą kobieta. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą kobieta. Pokaż wszystkie posty
sobota, 25 stycznia 2020
piątek, 24 stycznia 2020
"Szepty Gwiazd" Anna Łajkowska - recenzja
Szepty gwiazd Anny Łajkowskiej to powieść pełna prawdziwego życia. Jest w niej o różnie pojmowanej miłości, nie łatwych związkach, zdradzie, chorobie, o trudnych wyborach i codzienności. Sporo w niej smutku, ale i nadziei na lepsze.
Jesteś ciekawy o czym szepczą gwiazdy?
Jesteś ciekawy o czym szepczą gwiazdy?
poniedziałek, 28 października 2019
Pora na LunchMix - przepis na szybkie danie
Jestem wielką fanką szybkiego, prostego i ... smacznego gotowania. Odkąd zostałam mamą po raz drugi cierpię jednak na brak czasu na gotowanie, dlatego ciągle szukam szybkich inspiracji.
Jako wierna fanka marki #Kupiec i poszukiwacz zdrowej radości życia poczułam się w obowiązku przygotować danie zaproponowane na opakowaniu nowego ich produktu - LUNCHmix'u (kasza gryczana, kasza jęczmienna, soczewica, czarnuszka).
Zapraszam Was na LUNCHmix z sosem pieczarkowym i orzechami.
środa, 9 października 2019
W potrzasku Kerrego Wilkinsona - recenzja
Wrzesień to fajny miesiąc, kończą się wakacje - dzieci wracają do przedszkola, a mamy mają czas na … czytanie. Co prawda nadal czytam głównie po nocach, ale czytam.
We wrześniu udało mi się co prawda przeczytać tylko dwie "dorosłe" książki, ale zawsze to o dwie więcej na moim czytelniczym koncie. Jaki wynik przyniesie październik - zobaczymy!
Dzisiaj recenzja pierwszej z nich - "W potrzasku" Kerrego Wilkinsona
wtorek, 24 września 2019
ciasto arbuz - prosty i efektowny deser
Ostatnio
wnoszę się na kulinarne wyżyny. Próbuję i o dziwo coraz częściej
mi wychodzi. Staram się, żeby było nie tylko smacznie, ale i
ładnie. Ostatnio z pomocą Natalki i mojej mamy przygotowałyśmy
ciasto arbuz – czyli szpinakowy biszkopt. Zobaczcie jakie to
proste!
wtorek, 23 lipca 2019
Narzeczona z sacondhandu Agaty Bizuk - recenzja
Nie wiem skąd się to bierze, ale latem sięgam po zupełnie inne książki, niż zazwyczaj. Słoneczna pogoda sprzyja spokojnej lekturze, dlatego odkładam kryminały, krwawe thrillery i szukam czegoś lekkiego, czegoś na odstresowanie.
Tym razem wybór padł na "Narzeczoną z sacondhandu" Agaty Bizuk.
czwartek, 31 stycznia 2019
#RoślinnaPremiera - napoje AdeZ
niedziela, 16 grudnia 2018
Płyn micelarny 3w1 - Nivea Skin Detox - recenzja
Jaki jest Wasz kosmetyczny must have? U mnie są to tusz do rzęs, tonik do twarzy i maseczki. Ostatnio, dzięki uczestnictwu w Klubie Nivea, miałam okazję przetestować nowy płyn micelarny z serii Urban Skin Detox. Jesteście ciekawi czym mnie zaskoczył? Zapraszam na krótką recenzję.
poniedziałek, 1 października 2018
Czego nauczyłam się od mojego dziecka - KONKURS
Kochani!
Mam nadzieję, że wybaczycie mi ostatnią, dość długą
nieobecność - wiele się u mnie dzieje ponieważ niedługo po raz
kolejny zostanę mamą. Tym razem początki ciąży nie są łatwe i
przyjemne, dlatego wszystkie sprawy blogowe zeszły na drugi, a nawet
trzeci plan.
Ale
już jestem. Pełna energii wracam do Was z nową dawką testów,
moich odkryć, porad (ostrzegam, że będzie trochę więcej tematów
okołociążowych) i od razu zapraszam do konkursu! Ale o tym za
chwilę.
poniedziałek, 27 sierpnia 2018
#WAWSKIE14 - Powstanie Warszawskie w naszych czasach?
Książki
towarzyszą mi każdego dnia, ostatnio sięgam głównie po te
dziecięce, jednak staram się też znaleźć chwilę na lekturę dla
dorosłych. Na szczęście mój mąż i dziecko od czasu do czasu na
to pozwalają i wieczorami mogę przenieść się do innego świata.
Tym razem, dzięki wydawnictwu Warbook, stanęłam oko w oko z wojną
i mogłam zastanowić się co by było gdyby …
poniedziałek, 13 sierpnia 2018
ShinyBox Spring Time - kwiecień 2018
Lato
w pełni, a ja postanowiłam odgrzebać kwietniowe pudełko ShinyBox.
Nadrabiam blogowe zaległości. Będzie w odrobinę inaczej niż
zazwyczaj, bo wraz z recenzją produktów, które już zdążyłam
przetestować. Pudełkiem Spring Time zakończyła się moja ostatnia
subskrypcja - postanowiłam odpocząć od kosmetycznych
niespodzianek, ale niedługo zapewne zamówię coś nowego.
Zobaczcie
jakie są moje wrażenia po zawartości kwietniowego ShinyBox.
czwartek, 26 lipca 2018
Allerco - bezpieczne nawilżenie dla każdego rodzaju skóry
Jak
wiecie chętnie testuję kosmetyczne nowości, idąc za modą na
„eko” trafiłam na kosmetyki firmy Allerco. To seria przeznaczona
do skóry
suchej, wrażliwej, atopowej, skłonnej do podrażnień i alergii.
Wśród produktów tej firmy znajdziemy żele myjące, balsamy, kremy
natłuszczające, kremy ochronne, szampony oraz kremy
przeciwsłoneczne zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci (już od
1 dnia życia).
czwartek, 5 lipca 2018
Cydr Lubelski #niefiltrujemy
Zapraszam
Was na podsumowanie kampanii Cydru Lubelskiego, organizowanej przez
platformę Trnd. Mieszkam w Lublinie od zawsze, jednak Cydr Lubelski
to dla mnie nowość. Paczka dotarła do mnie przed weekendowym
grillowaniem na działce, tak więc razem z rodziną i przyjaciółmi
przeprowadziliśmy błyskawiczną degustację.
środa, 13 czerwca 2018
Rozświetlający rytuał LPM – kampania o zapachu lata, słońca i moreli
W
tym roku nie możemy narzekać na brak słońca, bo chociaż lato
formalnie jeszcze się nie zaczęło to wiele z nas już może
pochwalić się piękną opalenizną. Tegoroczną pogodę doskonale
odgadła marka Le Petit Marseillais, która w idealnym momencie
rozpoczęła kolejną kampanię #Rozświetlającyrytuał
wtorek, 29 maja 2018
Promocje "CashBack" 2018
Nie znam osoby, która
nie lubi promocji dlatego mam dziś dla Was coś specjalnego.
Przygotowałam małe zestawieni, bardzo popularnych ostatnio, akcji
typu „cashback”, z których jeszcze zdążycie skorzystać!
wtorek, 22 maja 2018
Mamo daj sobie pomóc! #Macierzyństwobezkrzyku + KONKURS z okazji Dnia Mamy
Zanim
moja córka przyszła na świat macierzyństwo wydawało mi się
sielanką z małymi przerwami na przewijanie i karmienie. Wierzyłam,
że nasze życie niewiele się zmieni i planowałam, czego to nie
zrobię na urlopie macierzyńskim. Bardzo szybko i niebezboleśnie
zderzyłam się jednak z rzeczywistością...
Drogi
Rodzicu jeśli choć raz zwątpiłeś, czy dasz sobie radę, miałeś
ochotę krzyczeć, płakać i uciekać … ten wpis jest dla Ciebie.
piątek, 18 maja 2018
Majowa wishlista z Zaful
Dawno
nie miałam okazji zamawiać nic w chińskich sklepach, więc
postanowiłam to zmienić. Pełna zapału szukałam letniej sukienki,
jednak nie wiem czy odważę się ją zamówić, ale dla Was mam
szybką majową wishlistę z Zaful.
środa, 16 maja 2018
Zmysłowo pachnący duet #ambasadorkalpm
Powrót do
pracy po urlopie był trudniejszy niż przypuszczałam, ale już
wskoczyłam na odpowiednie obroty. Na początek mam dla Was krótką
relację z kolejnej pachnącej kampanii Le Petit Marseillais,
o której wspominałam Wam niedawno na facebooku. Jesteście ciekawi
jak pachną nowości LPM? Zapraszam do czytania.
wtorek, 15 maja 2018
#kreatywniewkuchni - smaczny obiad w 10 minut
Lubicie
włoskie smaki? Świetnie się składa, bo dziś mam dla Was przepis
na wyjątkowo proste i smaczne danie - szybkie w przygotowaniu,
niedrogie i sycące!
wtorek, 3 kwietnia 2018
Wyniki konkursu - wygraj mapę zdrapkę
Serdecznie dziękuję za tak liczny udział w konkursie - każdy z Waszych komentarz był dla mnie bardzo inspirujący. Życzę Wam spełnienia podróżniczych marzeń, tych o których pisaliście i wielu, wielu więcej! Pamiętajcie, że nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku!
Wybór był niezwykle trudny, postanowiłam nagrodzić osobę pełną podróżniczej pasji i odwagi, która w ciekawy i oryginalny sposób przedstawiła swój wymarzony cel podróży - Iran.
Mapę zdrapkę od firmy PlayPrint wygrywa pani Aleksandra Laska
Zwycięski komentarz: "Moim marzeniem jest Iran - kraj pełen zapachów i kolorów, niestety w oczach typowego europejczyka pokryty złą sławą krzywdzących stereotypów. Persja, bo taka była dawniejsza nazwa tego kraju, kryje wiele zakątków cywilizacji naszych przodków. Persepolis to miejsce, które powinien odwiedzić każdy! Perska kuchnia, muzyka i tradycja to coś, co mnie tam niezmiennie ciągnie... Poza tym Irańczycy wraz ze swoją gościnnością sprawiają, że moje marzenie po prostu musi się kiedyś spełnić! Iran to kraj bezpieczny, a mieszkańcy (Persowie, nie Arabowie!) na pewno zrobią wszystko, aby każdy gość poczuł się jak w domu. Chciałabym kiedyś zdrapać kształt Iranu na takiej fantastycznej mapie :)"
Już niedługo planuję dla Was kolejny konkurs, zaglądajcie do mnie regularnie!
MT
Subskrybuj:
Posty (Atom)




















