Pokazywanie postów oznaczonych etykietą jedzenie. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą jedzenie. Pokaż wszystkie posty

piątek, 4 stycznia 2019

Wyniki konkursu - co w święta jedzą Wasze dzieci

Witajcie w Nowym Roku - życzę Wam, aby 2019 r. był dla Was szczęśliwy. Spełniajcie marzenia (swoje i swoich dzieci!) i cieszcie się każdym dniem. 


Nowy rok na blogu zacznę od wyników konkursu, w którym do wygrania były dwie karuzele do łóżeczka od firmy Canpol. Serdecznie dziękuję ze Wasze zdjęcia i zachęcam do udziału w kolejnych konkursach. 

Nagrody trafiają do pani Katarzyny i pani Anity i tych uroczych dziewczynek.



Gratuluję!
MT

czwartek, 13 grudnia 2018

Świąteczne potrawy dla dzieci i konkurs - wygraj karuzelę do łóżeczka

Przygotowanie jedzenia dla dzieci to prawdziwe wyzwanie, zwłaszcza w święta. Zdradzę Wami kilka moich, bardzo prostych pomysłów na dania, które większość Maluchów chętnie zje, a babcie nie będą kręcić nosem, że nie wypada na Wigilię ... 
A na końcu, czeka coś ekstra - świąteczny konkurs.

czwartek, 5 lipca 2018

Cydr Lubelski #niefiltrujemy


Zapraszam Was na podsumowanie kampanii Cydru Lubelskiego, organizowanej przez platformę Trnd. Mieszkam w Lublinie od zawsze, jednak Cydr Lubelski to dla mnie nowość. Paczka dotarła do mnie przed weekendowym grillowaniem na działce, tak więc razem z rodziną i przyjaciółmi przeprowadziliśmy błyskawiczną degustację.


wtorek, 12 czerwca 2018

Testowanie z Canpolbabies - zastawa stołowa dla dzieci


Dzięki udziałowi w programie Blogosfera Canpolbabies, która umożliwia blogującym mamom testowanie produktów tej marki, tym razem moja Natalka otrzymała zestaw obiadowy z serii Cute Animals. Zobaczcie jak prezentuje się naszym stole.


wtorek, 15 maja 2018

#kreatywniewkuchni - smaczny obiad w 10 minut


Lubicie włoskie smaki? Świetnie się składa, bo dziś mam dla Was przepis na wyjątkowo proste i smaczne danie - szybkie w przygotowaniu, niedrogie i sycące!

środa, 21 lutego 2018

Baza lekkich śniadań, czyli sucharki ekstra delikatesowe w trzech odsłonach

Jak zapewnić sobie dobry humor i pozytywną energię na cały dzień? Zjeść dobre i pożywne śniadanie! Zapraszam po przepisy na lekkie śniadanie z zastosowaniem sucharków ekstra delikatesowych Mamut!

poniedziałek, 4 grudnia 2017

Test kaszek Bobovita - projekt TRND

Biorę właśnie udział w kampanii organizowanej przez Trnd i firmę Bobovita. Tym razem, ambasadorzy otrzymali do testowania kaszki dla dzieci. Produkty tej firmy są nam dobrze znane, dlatego chętnie zgłosiłam się do tego projektu.

sobota, 18 marca 2017

Podsumowanie kampanii #zakochaniwsmaku, czyli kaszki Smakija w Trnd

Kampania #zakochaniwsmaku organizowana przez Trnd powoli dobiega końca, kaszki dawno zjedzone tak więc czas na jej podsumowanie.

Kaszki Smakija firmy Zott występują w 8 wariantach smakowych: śmietankowa, czekoladowa, z cynamonem oraz z sosami owocowymi z malin, wiśni, truskawek, owoców leśnych oraz jabłek z cynamonem. Udało mi się kupić wszystkie smaki. Za 130 g opakowanie płaciłam od 1,98 zł do 2,49 zł (w zależności od sklepu). 


W testowaniu tym razem pomagała mi głównie rodzina, stworzyliśmy 8 osobową grupę testerów w szerokim przedziale wiekowym – od 5 do 66 lat. Muszę przyznać, że kaszki nam smakowały, chociaż nie do końca przekonuje mnie ich skład. Kaszki mają przyjemny, mleczny smak i są doskonałym rozwiązaniem na słodką przekąskę (od czasu do czasu).
W mojej ocenie w kaszkach jest jednak trochę za dużo cukru (ok 4 łyżeczek na opakowanie!) oraz dość mało białka, jak na mleczną przekąskę, którą miałabym polecić na co dzień.


Moim faworytem, głównie z uwagi na skład zostały kaszki bez sosów oraz kaszki śmietankowe z sosem z malin, truskawek i wiśni. Sosy te nie są dodatkowo dosładzane, ani sztucznie zagęszczane, dlatego pomijając sporą ilość cukru mogę je z czystym sumieniem polecić nawet dla większych dzieci. 



Niestety w przypadku sosu z owoców leśnych pojawiają się już sztuczne zagęstniki, a w przypadku sosu jabłkowego jeszcze syrop glukozowo-fruktozowy. Szkoda, że firma wprowadzając nowe smaki zrezygnowała ze zdrowszych rozwiązań.



Dużym minusem jest dla mnie także umiejscowienie opisu składu kaszek z sosami, pomiędzy pojemniczkami z kaszką i sosem - bardzo ciężko się do niego dostać bez odchylenia części opakowania. Co ciekawe w przypadku kaszek z sosami z malin, truskawek i wiśni pomiędzy pojemniczkami jest tabelka z wartościami odżywczymi, opis natomiast jest łatwo dostępny.


 Podsumowując kaszki Smakija są dobre, jeśli mamy ochotę na słodki deser o mlecznym smaku kaszki manny. Od czasu do czasu taka porcja cukru na pewno nam nie zaszkodzi!

Była to moja pierwsza kampania Trnd i ogólnie oceniam ją pozytywnie. Nie miałam problemu z samodzielnym zakupem kaszek, korzystaniem z platformy zwrotu kosztów ani z wypełnianiem zadań ambasadora. Polecam Wam rejestrację na tej platformie – obecnie trwa przyjmowanie zgłoszeń do kampanii kaszek Monte.

Pochwalcie się co smacznego ostatnio testowaliście!
MT

niedziela, 12 marca 2017

#Activia - nowa kampania Streetcom

Przed nami kolejna mleczna kampania – Aktivia InSync. Akcja organizowana jest przez Streetcom i tym razem, w ramach testowania sami kupujemy produkt, za który otrzymujemy zwrot pieniędzy.
W ramach kampanii możemy kupić 10 sztuk jogurtu aktivia – 2 jogurty naturalne oraz 8 jogurtów z owocami. Mój zestaw kosztował 14,49 zł. 


Nowa seria jogurtów Activia InSync została stworzona z myślą o kobietach, które chcą odnaleźć wewnętrzną równowagę.


Jeśli chcielibyście przetestować te jogurty ale nie macie ochoty się nigdzie rejestrować lub nie zakwalifikowaliście się do kampanii Streetcom – nic straconego! Danone organizuje obecnie akcję „Podejmij wyzwanie Activii”, w ramach której możecie otrzymać zwrot pieniędzy za 14 jogurtów. Wystarczy kupić 14 dowolnych opakowań Activii, zachować dowód zakupu oraz wieczka lub etykiety z opakowań. Jeśli po 14 dniach (jedząc jeden jogurt dziennie) nie będziecie usatysfakcjonowani działaniem wystarczy wypełnić formularz aby otrzymać zwrot poniesionych kosztów! Szczegóły znajdziecie tutaj.

wtorek, 28 lutego 2017

#Zakochaniwsmaku - testowanie kaszek Smakija z Trnd.pl

Właśnie rusza nowa kampania, do której udało mi się zakwalifikować. Akcja #Zakochaniwsmaku, czyli smaczne testowanie kaszek Smakija organizowane przez platformę Trnd.


W zestawie ambasadora otrzymałam przewodnik projektu, książeczkę do badania opinii oraz 5 planerów zakupowych na lodówkę. W ramach akcji mogę kupić 20 kaszek Smakija, którymi podzielę się z rodziną i przyjaciółmi.


Firma Zott wypuściła na rynek aż 8 smaków kaszki, mi udało się jak na razie kupić 6 z nich - zaczynamy testowanie.
MT


sobota, 28 stycznia 2017

słodkie testowanie ze Streetcom


Biorę właśnie udział w kampanii testowej pralinek Wedla organizowanej przez Streetcom – jest to z całą pewnością najsłodsza akcja testowa, w jakiej do tej pory uczestniczyłam. Pierwszy raz nie miałam problemów ze znalezieniem chętnych do pomocy w ocenie testowanych produktów - chętnych było nawet więcej niż samych pralinek.
Jest to moje pierwsze testowanie produktów spożywczych i pierwsza kampania organizowana przez Streetcom - muszę przyznać, że świetnie się przy tym bawiłam – miałam dobry pretekst do spotkań z rodziną i znajomymi, a do tego mogłam zajadać się czekoladkami.


Wedel wypuścił na rynek nową serię słodyczy – pralinki smakiem nawiązujące do znanych deserów. Pralinki dostępne są w trzech wariantach Clasic, Fusion i Dark. W każdym z pudełek znajduje się 18 osobno pakowanych czekoladek (o łącznej wadze 192g) w 3 wariantach smakowych.
Clasic - czekoladki mleczne z nadzieniem o smaku Tiramisu, Panna Cotta, Crème Brûlée
Fusion - czekoladki mleczne z nadzieniem o smaku Cocoa & Orange, Dulce de Leche, Caramel & Nuts
Dark - czekoladki deserowe z nadzieniem o smaku Lemon Tart, Pavlova Dessert i Chocolate Mousse & Orange 


Nie miałam możliwości sama spróbować wszystkich 9 smaków, jednak moi pomocnicy szczegółowo dzielili się ze mną wrażeniami. Pralinki testowałam z grupą ok 20 osób w wieku od 5 do 65 lat.
Do testów przyłączyła się także Natalia, która chętnie smakowała pudełka oraz tekturki z ich wnętrza, co okazało się świetną zabawą (po raz kolejny zastanawiam się po co nam te wszystkie zabawki...). 


Zdecydowana większość osób oceniła smak czekoladek pozytywnie, chociaż znalazły się osoby dla których niektóre pralinki były za słodkie. Niemniej w poszczególnych opakowaniach każdy znalazł smak, który mu odpowiadał. Kilkukrotnie spotkałam się także z zarzutami, że poszczególne smaki wcale nie przypominają tytułowych deserów (np. tiramisu, czy lemon tart).
To co spodobało się wszystkim, których częstowałam pralinkami to opakowanie – poręczne, estetyczne pudełko i osobno opakowane pralinki – świetne na prezent.
Najwięcej emocji wzbudziła cena pralinek – wg sklepów internetowych cena opakowania waha się od 15 zł do 18 zł. Wszyscy dorośli testerzy uznali taką cenę za zbyt wysoką, głównie z uwagi na ilość pralinek w opakowaniu. Głównym argumentem było to, że podobną ilość równie dobrych słodkości innych marek można kupić w niższych cenach.

Podsumowanie:
smak – 4 / 5
opakowanie – 4,5 / 5
cena – 2 / 5







wtorek, 24 stycznia 2017

Darmowe rzeczy dla rodziców i maluszka


Zanim Natalka przyszła na świat zarejestrowałam się na kilku stornach poświęconych żywieniu i pielęgnacji dzieci. Wszystkie tego typu „klubiki”, oprócz internetowych poradników dotyczących poszczególnych etapów ciąży i życia maluszka, czatów z ekspertami i newslettera dostosowanego do wieku Twojego dziecka przesyłają rodzicom i ich maluszkom prezenty powitalne i/lub próbki produktów. Pomoże Wam to sprawdzić, które produkty są bezpieczne dla Waszego dziecka i które słoiczki polubi – bez konieczności kupowania ich.




Klub Maluszka (hipp) - w powitalnej paczce otrzymaliśmy chusteczki nawilżone, naklejkę na szybę samochodu z imieniem i poradnik dotyczący żywienia zapakowane w poręczną teczkę. Następnie po 3 miesiącu - pierwszy słoiczek wraz z łyżeczką, poradnikiem dotyczącym żywienia w pierwszym roku życia, kuponami zniżkowymi do Rossmanna (20 % zniżki na kosmetyki i słoiczki) oraz dodatkowym kuponem upoważniającym do odbioru takiej samej paczki ze słoiczkiem po 7 miesiącu (odbiór w Rossmannie za 1 gr.). Wszystkie słoiczki, które otrzymałam miały długą datę ważności - do 2018 r.  
 
Enfamama Klub (enfamil) - jedna z większych (gabarytowo) paczek jakie otrzymaliśmy zaraz po urodzeniu się Natalii - w paczce znalazła się grzechotka i kontrastowa książeczka.



Bebiprogram (bebilon) - w powitalnej paczce otrzymaliśmy pokrowiec na książeczkę zdrowia i metkowiec minky zapakowane w poręczną teczkę. 

Bebiklub (bebiko) - również duża gabarytowo paczka - pudełko na skarby maluszka oraz książeczka do uzupełnienia.



O darmowe próbki kosmetyków dla dzieci i mam warto także pytać w aptekach i drogeriach oraz bezpośrednio na stronach internetowych konkretnych producentów. Mi udało się zebrać spory zestaw testowy, dzięki czemu szybko wybrałam odpowiednie dla nas kosmetyki.



Ostatnio dołączyłyśmy także do klubów Bobovita, MustelaNestle.
Jak tylko dostaniemy prezenty powitalne - podzielę się z Wami wrażeniami.  MT