niedziela, 12 marca 2017

#Activia - nowa kampania Streetcom

Przed nami kolejna mleczna kampania – Aktivia InSync. Akcja organizowana jest przez Streetcom i tym razem, w ramach testowania sami kupujemy produkt, za który otrzymujemy zwrot pieniędzy.
W ramach kampanii możemy kupić 10 sztuk jogurtu aktivia – 2 jogurty naturalne oraz 8 jogurtów z owocami. Mój zestaw kosztował 14,49 zł. 


Nowa seria jogurtów Activia InSync została stworzona z myślą o kobietach, które chcą odnaleźć wewnętrzną równowagę.


Jeśli chcielibyście przetestować te jogurty ale nie macie ochoty się nigdzie rejestrować lub nie zakwalifikowaliście się do kampanii Streetcom – nic straconego! Danone organizuje obecnie akcję „Podejmij wyzwanie Activii”, w ramach której możecie otrzymać zwrot pieniędzy za 14 jogurtów. Wystarczy kupić 14 dowolnych opakowań Activii, zachować dowód zakupu oraz wieczka lub etykiety z opakowań. Jeśli po 14 dniach (jedząc jeden jogurt dziennie) nie będziecie usatysfakcjonowani działaniem wystarczy wypełnić formularz aby otrzymać zwrot poniesionych kosztów! Szczegóły znajdziecie tutaj.

3 komentarze:

Dzięki za odwiedzenie mojego bloga i chęć zostawienia komentarza, mam nadzieję, że zmotywuje mnie on do dalszego rozwijania mojej pasji ❤