Wraz z nowym rokiem pojawił się wysyp
promocji typy CASH BACK. Ja chętnie z nich korzystam dlatego
standardowo na blogu nie może zabraknąć aktualnego zestawienia.
Gotowi?
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą produkty spożywcze. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą produkty spożywcze. Pokaż wszystkie posty
poniedziałek, 11 lutego 2019
czwartek, 31 stycznia 2019
#RoślinnaPremiera - napoje AdeZ
wtorek, 16 stycznia 2018
Testujemy biedronka - jak wygrać nagrodę
Testowanie
produktów to obecnie bardzo chętnie wybierana przez firmy forma
promocji. Coraz częściej spotykamy się z takimi akcjami
organizowanymi bezpośrednio przez producentów (na ich stronach
internetowych, facebooku, czy dedykowanych platformach). Z takim
programem jakiś czas temu wystartowała także sieć sklepów
Biedronka tworząc specjalną stronę internetową –
testujemy.biedronka.pl. Jesteście ciekawi jak to
działa?
czwartek, 28 grudnia 2017
Smak Irlandii w kampanii Streetcom - Guinness
Za nami kolejna kampania
Streetcom. Razem ze znajomymi mieliśmy okazję testować
piwo Guinness. To piwo jest nam dobrze znane więc testy były czystą
przyjemnością. Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o
Guinnessie zapraszam do czytania.
sobota, 18 marca 2017
Podsumowanie kampanii #zakochaniwsmaku, czyli kaszki Smakija w Trnd
Kampania #zakochaniwsmaku
organizowana przez Trnd powoli dobiega końca, kaszki dawno zjedzone
tak więc czas na jej podsumowanie.
Kaszki Smakija firmy Zott występują
w 8 wariantach smakowych: śmietankowa, czekoladowa, z cynamonem oraz
z sosami owocowymi z malin, wiśni, truskawek, owoców leśnych oraz
jabłek z cynamonem. Udało mi się kupić wszystkie smaki. Za 130 g
opakowanie płaciłam od 1,98 zł do 2,49 zł (w zależności od
sklepu).
W testowaniu tym razem
pomagała mi głównie rodzina, stworzyliśmy 8 osobową grupę
testerów w szerokim przedziale wiekowym – od 5 do 66 lat. Muszę
przyznać, że kaszki nam smakowały, chociaż nie do końca
przekonuje mnie ich skład. Kaszki mają przyjemny, mleczny smak i są
doskonałym rozwiązaniem na słodką przekąskę (od czasu do
czasu).
W mojej ocenie w kaszkach
jest jednak trochę za dużo cukru (ok 4 łyżeczek na opakowanie!)
oraz dość mało białka, jak na mleczną przekąskę, którą
miałabym polecić na co dzień.
Moim faworytem, głównie
z uwagi na skład zostały kaszki bez sosów oraz kaszki śmietankowe
z sosem z malin, truskawek i wiśni. Sosy te nie są dodatkowo
dosładzane, ani sztucznie zagęszczane, dlatego pomijając sporą
ilość cukru mogę je z czystym sumieniem polecić nawet dla
większych dzieci.
Niestety w przypadku sosu
z owoców leśnych pojawiają się już sztuczne zagęstniki, a w
przypadku sosu jabłkowego jeszcze syrop glukozowo-fruktozowy.
Szkoda, że firma wprowadzając nowe smaki zrezygnowała ze
zdrowszych rozwiązań.
Dużym minusem jest dla
mnie także umiejscowienie opisu składu kaszek z sosami, pomiędzy
pojemniczkami z kaszką i sosem - bardzo ciężko się do niego
dostać bez odchylenia części opakowania. Co ciekawe w przypadku kaszek z sosami z malin, truskawek i wiśni pomiędzy pojemniczkami jest tabelka z wartościami odżywczymi, opis natomiast jest łatwo dostępny.
Podsumowując kaszki
Smakija są dobre, jeśli mamy ochotę na słodki deser o mlecznym
smaku kaszki manny. Od czasu do czasu taka porcja cukru na pewno nam
nie zaszkodzi!
Była to moja pierwsza
kampania Trnd i ogólnie oceniam ją pozytywnie. Nie miałam problemu
z samodzielnym zakupem kaszek, korzystaniem z platformy zwrotu
kosztów ani z wypełnianiem zadań ambasadora. Polecam Wam
rejestrację na tej platformie – obecnie trwa przyjmowanie zgłoszeń
do kampanii kaszek Monte.
Pochwalcie się co
smacznego ostatnio testowaliście!
MT
niedziela, 12 marca 2017
#Activia - nowa kampania Streetcom
Przed nami kolejna mleczna kampania –
Aktivia InSync. Akcja organizowana jest przez Streetcom i tym razem,
w ramach testowania sami kupujemy produkt, za który otrzymujemy
zwrot pieniędzy.
W ramach kampanii możemy kupić 10
sztuk jogurtu aktivia – 2 jogurty naturalne oraz 8 jogurtów z
owocami. Mój zestaw kosztował 14,49 zł.
Nowa seria jogurtów Activia InSync
została stworzona z myślą o kobietach, które chcą odnaleźć
wewnętrzną równowagę.
Jeśli chcielibyście przetestować te
jogurty ale nie macie ochoty się nigdzie rejestrować lub nie
zakwalifikowaliście się do kampanii Streetcom – nic straconego!
Danone organizuje obecnie akcję „Podejmij wyzwanie Activii”, w
ramach której możecie otrzymać zwrot pieniędzy za 14 jogurtów.
Wystarczy kupić 14 dowolnych opakowań Activii, zachować dowód
zakupu oraz wieczka lub etykiety z opakowań. Jeśli po 14 dniach
(jedząc jeden jogurt dziennie) nie będziecie usatysfakcjonowani
działaniem wystarczy wypełnić formularz aby otrzymać zwrot
poniesionych kosztów! Szczegóły znajdziecie tutaj.
wtorek, 28 lutego 2017
#Zakochaniwsmaku - testowanie kaszek Smakija z Trnd.pl
Właśnie rusza nowa kampania, do której udało mi się zakwalifikować. Akcja #Zakochaniwsmaku, czyli smaczne testowanie kaszek Smakija organizowane przez platformę Trnd.
W zestawie ambasadora otrzymałam przewodnik projektu, książeczkę do badania opinii oraz 5 planerów zakupowych na lodówkę. W ramach akcji mogę kupić 20 kaszek Smakija, którymi podzielę się z rodziną i przyjaciółmi.
Firma Zott wypuściła na rynek aż 8 smaków kaszki, mi udało się jak na razie kupić 6 z nich - zaczynamy testowanie.
MT
W zestawie ambasadora otrzymałam przewodnik projektu, książeczkę do badania opinii oraz 5 planerów zakupowych na lodówkę. W ramach akcji mogę kupić 20 kaszek Smakija, którymi podzielę się z rodziną i przyjaciółmi.
Firma Zott wypuściła na rynek aż 8 smaków kaszki, mi udało się jak na razie kupić 6 z nich - zaczynamy testowanie.
MT
sobota, 28 stycznia 2017
słodkie testowanie ze Streetcom
Biorę właśnie udział w kampanii testowej pralinek Wedla organizowanej przez Streetcom – jest to z całą pewnością najsłodsza akcja testowa, w jakiej do tej pory uczestniczyłam. Pierwszy raz nie miałam problemów ze znalezieniem chętnych do pomocy w ocenie testowanych produktów - chętnych było nawet więcej niż samych pralinek.
Jest to moje pierwsze
testowanie produktów spożywczych i pierwsza kampania organizowana
przez Streetcom - muszę przyznać, że świetnie się przy tym
bawiłam – miałam dobry pretekst do spotkań z rodziną i
znajomymi, a do tego mogłam zajadać się czekoladkami.
Wedel wypuścił na rynek nową serię słodyczy – pralinki smakiem nawiązujące do znanych deserów. Pralinki dostępne są w trzech wariantach Clasic, Fusion i Dark. W każdym z pudełek znajduje się 18 osobno pakowanych czekoladek (o łącznej wadze 192g) w 3 wariantach smakowych.
Clasic - czekoladki
mleczne z nadzieniem o smaku Tiramisu, Panna Cotta, Crème Brûlée
Fusion - czekoladki
mleczne z nadzieniem o smaku Cocoa & Orange, Dulce de Leche,
Caramel & Nuts
Dark - czekoladki
deserowe z nadzieniem o smaku Lemon Tart, Pavlova Dessert i Chocolate
Mousse & Orange
Nie miałam możliwości sama spróbować wszystkich 9 smaków, jednak moi pomocnicy szczegółowo dzielili się ze mną wrażeniami. Pralinki testowałam z grupą ok 20 osób w wieku od 5 do 65 lat.
Do testów przyłączyła
się także Natalia, która chętnie smakowała pudełka oraz
tekturki z ich wnętrza, co okazało się świetną zabawą (po raz
kolejny zastanawiam się po co nam te wszystkie zabawki...).
Zdecydowana większość
osób oceniła smak czekoladek pozytywnie, chociaż znalazły się
osoby dla których niektóre pralinki były za słodkie. Niemniej w
poszczególnych opakowaniach każdy znalazł smak, który mu
odpowiadał. Kilkukrotnie spotkałam się także z zarzutami, że
poszczególne smaki wcale nie przypominają tytułowych deserów (np.
tiramisu, czy lemon tart).
To co spodobało się
wszystkim, których częstowałam pralinkami to opakowanie –
poręczne, estetyczne pudełko i osobno opakowane pralinki –
świetne na prezent.
Najwięcej emocji
wzbudziła cena pralinek – wg sklepów internetowych cena
opakowania waha się od 15 zł do 18 zł. Wszyscy dorośli testerzy
uznali taką cenę za zbyt wysoką, głównie z uwagi na ilość
pralinek w opakowaniu. Głównym argumentem było to, że podobną
ilość równie dobrych słodkości innych marek można kupić w
niższych cenach.
smak – 4 / 5
opakowanie – 4,5 / 5
cena – 2 / 5
wtorek, 24 stycznia 2017
Darmowe rzeczy dla rodziców i maluszka
Zanim Natalka przyszła
na świat zarejestrowałam się na kilku stornach poświęconych
żywieniu i pielęgnacji dzieci. Wszystkie tego typu „klubiki”,
oprócz internetowych poradników dotyczących poszczególnych etapów ciąży i życia maluszka, czatów z ekspertami i newslettera
dostosowanego do wieku Twojego dziecka przesyłają rodzicom i ich
maluszkom prezenty powitalne i/lub próbki produktów. Pomoże Wam to
sprawdzić, które produkty są bezpieczne dla Waszego dziecka i
które słoiczki polubi – bez konieczności kupowania ich.
Klub Maluszka (hipp) - w powitalnej paczce otrzymaliśmy chusteczki nawilżone, naklejkę na szybę samochodu z imieniem i poradnik dotyczący żywienia zapakowane w poręczną teczkę. Następnie po 3 miesiącu - pierwszy słoiczek wraz z łyżeczką, poradnikiem dotyczącym żywienia w pierwszym roku życia, kuponami zniżkowymi do Rossmanna (20 % zniżki na kosmetyki i słoiczki) oraz dodatkowym kuponem upoważniającym do odbioru takiej samej paczki ze słoiczkiem po 7 miesiącu (odbiór w Rossmannie za 1 gr.). Wszystkie słoiczki, które otrzymałam miały długą datę ważności - do 2018 r.
Enfamama Klub (enfamil) - jedna z większych (gabarytowo) paczek jakie otrzymaliśmy zaraz po urodzeniu się Natalii - w paczce znalazła się grzechotka i kontrastowa książeczka.
Bebiprogram (bebilon) - w powitalnej paczce otrzymaliśmy pokrowiec na książeczkę zdrowia i metkowiec minky zapakowane w poręczną teczkę.
Bebiklub (bebiko) - również duża gabarytowo paczka - pudełko na skarby maluszka oraz książeczka do uzupełnienia.
O darmowe próbki kosmetyków dla dzieci i mam warto także pytać w aptekach i drogeriach oraz bezpośrednio na stronach internetowych konkretnych producentów. Mi udało się zebrać spory zestaw testowy, dzięki czemu szybko wybrałam odpowiednie dla nas kosmetyki.
Subskrybuj:
Posty (Atom)


























