wtorek, 24 stycznia 2017

Darmowe rzeczy dla rodziców i maluszka


Zanim Natalka przyszła na świat zarejestrowałam się na kilku stornach poświęconych żywieniu i pielęgnacji dzieci. Wszystkie tego typu „klubiki”, oprócz internetowych poradników dotyczących poszczególnych etapów ciąży i życia maluszka, czatów z ekspertami i newslettera dostosowanego do wieku Twojego dziecka przesyłają rodzicom i ich maluszkom prezenty powitalne i/lub próbki produktów. Pomoże Wam to sprawdzić, które produkty są bezpieczne dla Waszego dziecka i które słoiczki polubi – bez konieczności kupowania ich.
Klub Maluszka (hipp) - w powitalnej paczce otrzymaliśmy chusteczki nawilżone, naklejkę na szybę samochodu z imieniem i poradnik dotyczący żywienia zapakowane w poręczną teczkę. Następnie po 3 miesiącu - pierwszy słoiczek wraz z łyżeczką, poradnikiem dotyczącym żywienia w pierwszym roku życia, kuponami zniżkowymi do Rossmanna (20 % zniżki na kosmetyki i słoiczki) oraz dodatkowym kuponem upoważniającym do odbioru takiej samej paczki ze słoiczkiem po 7 miesiącu (odbiór w Rossmannie za 1 gr.). Wszystkie słoiczki, które otrzymałam miały długą datę ważności - do 2018 r.  
 
Enfamama Klub (enfamil) - jedna z większych (gabarytowo) paczek jakie otrzymaliśmy zaraz po urodzeniu się Natalii - w paczce znalazła się grzechotka i kontrastowa książeczka.Bebiprogram (bebilon) - w powitalnej paczce otrzymaliśmy pokrowiec na książeczkę zdrowia i metkowiec minky zapakowane w poręczną teczkę. 

Bebiklub (bebiko) - również duża gabarytowo paczka - pudełko na skarby maluszka oraz książeczka do uzupełnienia.O darmowe próbki kosmetyków dla dzieci i mam warto także pytać w aptekach i drogeriach oraz bezpośrednio na stronach internetowych konkretnych producentów. Mi udało się zebrać spory zestaw testowy, dzięki czemu szybko wybrałam odpowiednie dla nas kosmetyki.Ostatnio dołączyłyśmy także do klubów Bobovita, MustelaNestle.
Jak tylko dostaniemy prezenty powitalne - podzielę się z Wami wrażeniami.  MT

2 komentarze:

  1. Ciekawy wpis, a proszę powiedzieć czy te newslettery nie są zbyt uciążliwe i czy są choć trochę ciekawe? Korzystała Pani z informacji na tych stronach?

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję :) newslettery są przesyłane przeważnie raz w tygodniu i zawierają artykuły dedykowane do wieku naszego dziecka lub okresu ciąż oraz informacje o promocjach i konkursach - w zależności od strony jedne są bardziej, inne mniej przydatne - bez problemu w każdej chwili można zrezygnować z tych, które uznamy za mniej ciekawe. Dla mnie najciekawsze są porady z klubu maluszka i bebiprogramu. Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń

Dzięki za odwiedzenie mojego bloga i chęć zostawienia komentarza, mam nadzieję, że zmotywuje mnie on do dalszego rozwijania mojej pasji ❤