Po zakończeniu 3 miesięcznej subskrypcji pudełek kosmetycznych ShinyBox przyszedł czas na kolejną firmę. Wybór padł na BeGlossy, ponieważ na pudełka tej firmy miałam akurat kupon rabatowy – 3 miesięczną subskrypcję zaczęłam od września. Jesteście ciekawi co znalazło się w pudełku? Zapraszam do czytania!
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą pudełko. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą pudełko. Pokaż wszystkie posty
niedziela, 1 października 2017
piątek, 7 lipca 2017
Moje pierwsze kosmetyczne pudełko - ShinyBox
Na pewno słyszeliście o kosmetycznych pudełkach –
ShinyBox, BeGlossy, Farmona, Liferia, Naturalnie z pudełka...
Wielokrotnie zastanawiałam się nad ich zakupem i zachęcona
pozytywnymi opiniami, postanowiłam zrobić sobie prezent. Na
początek skusiłam się na 3 miesięczną subskrypcję ShinyBox.
Dlaczego akurat to? Zachęciła mnie czerwcowa - urodzinowa edycja
tego pudełka. Ale planuję przetestować też inne. Myślę, że 3
miesięczna subskrypcja wychodzi dość korzystnie cenowo i pozwoli
mi rozeznać się w pudełkach danej firmy i ocenić, czy warto
inwestować w to dłużej.
Subskrybuj:
Posty (Atom)


