Pokazywanie postów oznaczonych etykietą pudełko. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą pudełko. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 1 października 2017

Moje pierwsze pudełko BeGlossy - wrzesień!

Po zakończeniu 3 miesięcznej subskrypcji pudełek kosmetycznych ShinyBox przyszedł czas na kolejną firmę. Wybór padł na BeGlossy, ponieważ na pudełka tej firmy miałam akurat kupon rabatowy – 3 miesięczną subskrypcję zaczęłam od września. Jesteście ciekawi co znalazło się w pudełku? Zapraszam do czytania!



piątek, 7 lipca 2017

Moje pierwsze kosmetyczne pudełko - ShinyBox

Na pewno słyszeliście o kosmetycznych pudełkach – ShinyBox, BeGlossy, Farmona, Liferia, Naturalnie z pudełka... Wielokrotnie zastanawiałam się nad ich zakupem i zachęcona pozytywnymi opiniami, postanowiłam zrobić sobie prezent. Na początek skusiłam się na 3 miesięczną subskrypcję ShinyBox. Dlaczego akurat to? Zachęciła mnie czerwcowa - urodzinowa edycja tego pudełka. Ale planuję przetestować też inne. Myślę, że 3 miesięczna subskrypcja wychodzi dość korzystnie cenowo i pozwoli mi rozeznać się w pudełkach danej firmy i ocenić, czy warto inwestować w to dłużej.