Pokazywanie postów oznaczonych etykietą foto. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą foto. Pokaż wszystkie posty

piątek, 6 grudnia 2019

Foto pomysły na prezent od fotobum - RABAT

Jeśli nie macie jeszcze pomysłu na prezenty dla najbliższej rodziny to polecam Wam coś, co u nas sprawdza się od kilku lat - kalendarze z własnymi zdjęciami. 
Odkąd mam dzieci, co roku zamawiam takie moim rodzicom, teściom i dziadkom - zawsze są zadowoleni!

Odkąd prowadzę bloga trafiam na różne firmy i akcje promocyjne, tak też było z kalendarzami. Trzy lata temu dostała kupon rabatowy do fotobum.pl i... tak z nimi zostałam do dziś! 
 

niedziela, 26 listopada 2017

Takeshop.pl – zakupy z Chin z bezpłatną dostawą i zwrotem do punktu w Polsce + RABAT

Jak wiecie uwielbiam zakupy, lubię też „chińskie” sklepy i ostatnio coraz więcej rzeczy zamawiam właśnie z nich. Odkryłam ostatnio jeszcze bezpieczniejszą opcję – polski sklep Takeshop.pl, który pośredniczy w naszych zakupach. Dzięki temu, że sklep oferuje nam darmowy zwrot odważyłam się na zakup lampek zewnętrznych, których nie mogłam znaleźć w sensownej cenie u nas. Do zamówienia trafiło oczywiście jeszcze kilka mniej potrzebnych rzeczy... Zobaczcie co kupiłam!

piątek, 18 sierpnia 2017

Kolejne testowanie z Saal Digital – mój kawałek Japonii na fotoobrazie

Firmę Saal Digital poznałam przy okazji testu fotoksiążki, w którym brałam udział kilka miesięcy temu. Byłam bardzo zadowolona z jakości wydruku zdjęć, dlatego z przyjemnością zgłosiłam się do kolejnej akcji organizowanej przez tą firmę. Tym razem otrzymałam 250 zł do wykorzystania na fotoobraz.

środa, 28 czerwca 2017

FOTOBUM - oryginalny sposób na wywołanie zdjęć!

Chociaż mamy w domu niezłą kolekcję tradycyjnych albumów, to nasz dom jest pełen zdjęć i pamiątek z wyjazdów poprzyczepianych w różnych miejscach. Z każdej wyprawy oprócz zdjęć, obowiązkowo przywozimy magnesy – taka niewinna tradycja, która już zapełniał nam pół lodówki. Niestety nie zawsze udaje nam się kupić taki magnes jak byśmy chcieli dlatego szukałam firmy, która robi indywidualne magnesy ze zdjęć – i znalazłam FOTOBUM. Coś o wiele lepszego!


Fotobum daje nam wiele opcji wywołania zdjęć – ja jednak zakochałam się w magnesach stylizowanych na zdjęcia z polaroida. Taka forma zdjęć idealnie uzupełniła naszą kolekcję magnesów i sprawiła, że każda wizyta w kuchni wydłuża się o chwilę, bo trzeba popatrzeć na lodówkę! 


Oprócz naszych wyjazdowych widoczków zamówiłam też kilka magnesów na prezent dla rodziców – to fajna alternatywa dla tradycyjnych zdjęć w ramkach, nie oszukujmy się to kuchnia jest sercem domu! Buzie dzieciaków spoglądające z drzwi lodówki podczas porannej kawy zawsze wywołają uśmiech!

Magnesy dostępne są w dwóch pakietach – 16 sztuk za 19.90 zł i 32 sztuki za 29,90 zł – dla mnie cena świetna. Na pewno kupie jeszcze! 


Jeśli podobają się Wam moje magnesy i chcielibyście sobie takie zamówić to teraz możecie to zrobić z 10% zniżką – wystarczy kliknąć TUTAJ lub w koszyku wpisać kod: pndnjp


Zachęcam Was do odwiedzenia strony (lub FB i IG) - oprócz magnesów mają też sporo innych fajnych foto produktów w równie niskich cenach. Ale uwaga – ciężko się zdecydować! Sama zastanawiam się nad zrobieniem jakiegoś foto prezentu moim przyjaciołom, którzy w tym roku obchodzą (tak jak ja) „okrągłe urodziny” i … nie wiem co wybrać!  Pomożecie?
 
Podpowiedzcie jaki foto prezent Was ucieszyłby najbardziej? 
MT