Pokazywanie postów oznaczonych etykietą wyniki. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą wyniki. Pokaż wszystkie posty

piątek, 4 stycznia 2019

Wyniki konkursu - co w święta jedzą Wasze dzieci

Witajcie w Nowym Roku - życzę Wam, aby 2019 r. był dla Was szczęśliwy. Spełniajcie marzenia (swoje i swoich dzieci!) i cieszcie się każdym dniem. 


Nowy rok na blogu zacznę od wyników konkursu, w którym do wygrania były dwie karuzele do łóżeczka od firmy Canpol. Serdecznie dziękuję ze Wasze zdjęcia i zachęcam do udziału w kolejnych konkursach. 

Nagrody trafiają do pani Katarzyny i pani Anity i tych uroczych dziewczynek.



Gratuluję!
MT

czwartek, 2 listopada 2017

Wyniki konkursu „Prosty przepis na pyszny obiadek”

Serdecznie dziękuję za tak liczny udział w konkursie - otrzymałam ponad 50 przepisów i dzięki Wam mam teraz mnóstwo obiadowych  inspiracji.

Zestaw "Krówka" otrzymują pani Ewa Wiśniewska i pan Mateusz Kordek.


Zwycięskie przepisy są proste i szybkie w przygotowaniu, a co najważniejsze mam pewność, że posmakują Natalce. 
Przepis pani EwyWracając z pracy łapiesz w sklepie filet ze świeżej ryby (nie rozmrożonej w sklepie, tylko naprawdę świeżej-taka informacja jest na etykiecie). Do tego przecier pomidorowy (jak nie ma to sok pomidorowy, ale przecier lepszy, bo gęstszy), dużego ziemniaka (by szybko obrać) i folię aluminiową.

Wpadasz do domu i odrywasz kawał foli (tyle, by zmieściło się to co poniżej). Na środek najpierw wkładasz obranego i pokrojonego na kawałki ziemniaczka, na niego porcję rybki, potem łyżkę przecieru pomidorowego. Zamykasz szczelnie folię zagniatając ze sobą brzegi. Nakłuwasz kilka razy igłą folię, by para mogła uchodzić. Wstawiasz do piekarnika 160-180 stopni na jakieś 20 min. Ja nie odmierzam, po prostu zaczyna ładnie pachnieć;) I przez ten czas stęskniona bawisz się z maluchem.


Przepis pana Mateusza: "Leczo dla maczo" Składniki to drobno pokrojone ziemniaczki, marchewka, cukinia, pomidory. Gotujemy je razem. Jak warzywa zmiękną wrzucam pokrojoną parówkę (tak, sprawdzam, żeby miała dobry skład i nie miała MOM), żeby się przygrzała. Dorzucam do tego trochę pokrojonych ziół: pietruszka, szczypiorek - to co aktualnie mam w domu. A na koniec jeśli potrzeba doprawiam leciutko solą i pieprzem.

Serdecznie gratuluję zwycięzcom i dziękuję za Wasze przepisy! 
MT

niedziela, 3 września 2017

Wyniki konkursu Canpolbabies - "Pierwsze smaki"

Serdecznie dziękuję za tak liczny udział w konkursie. Otrzymałam ponad 80 fantastycznych ujęć Waszych Maluszków. 

Wybór był niezwykle trudny i bardzo żałuję, że mogę przyznać tylko dwie nagrody. Mam jednak nadzieję, że samo "łapanie ujęć" było dla Was tak samo dobrą zabawą, jak dla mnie ich oglądanie.


Nagrody otrzymują: 
Ola Kipiel i Anita Kal (Froteczkab) 

Proszę o sprawdzenie e-maili i przesłanie danych adresowych niezbędnych do wysyłki nagród. Zgodnie z regulaminem czekam na nie 3 dni. 

Zaglądajcie na bloga, bo wkrótce kolejny konkurs! 
MT