Pokazywanie postów oznaczonych etykietą pierwsze smaki. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą pierwsze smaki. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 3 września 2017

Wyniki konkursu Canpolbabies - "Pierwsze smaki"

Serdecznie dziękuję za tak liczny udział w konkursie. Otrzymałam ponad 80 fantastycznych ujęć Waszych Maluszków. 

Wybór był niezwykle trudny i bardzo żałuję, że mogę przyznać tylko dwie nagrody. Mam jednak nadzieję, że samo "łapanie ujęć" było dla Was tak samo dobrą zabawą, jak dla mnie ich oglądanie.


Nagrody otrzymują: 
Ola Kipiel i Anita Kal (Froteczkab) 

Proszę o sprawdzenie e-maili i przesłanie danych adresowych niezbędnych do wysyłki nagród. Zgodnie z regulaminem czekam na nie 3 dni. 

Zaglądajcie na bloga, bo wkrótce kolejny konkurs! 
MT

niedziela, 13 sierpnia 2017

Konkurs „Pierwsze smaki” - pokaż zdjęcie Twojego dziecka podczas posiłku i wygraj zestaw „Sówki” od Canpolbabies

Natalka kilka dni temu skończyła rok, był to dla nas czas pełen wyzwań i nowych doświadczeń. Jednym z trudniejszych, ale równocześnie bardzo zabawnych momentów były początki rozszerzania diety, zresztą do dziś Natalka je często całą sobą. Podobno dzieci mają kubki smakowe również na policzkach, patrząc na moje dziecko trudno w to nie wierzyć!


Jestem bardzo ciekawa jak to wygląda u Was, dlatego razem z firmą Canpolbabies chciałabym zaprosić Was do udziału w konkursie – „Pierwsze smaki”.