Pokazywanie postów oznaczonych etykietą dragon. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą dragon. Pokaż wszystkie posty
sobota, 25 stycznia 2020
piątek, 24 stycznia 2020
"Szepty Gwiazd" Anna Łajkowska - recenzja
Szepty gwiazd Anny Łajkowskiej to powieść pełna prawdziwego życia. Jest w niej o różnie pojmowanej miłości, nie łatwych związkach, zdradzie, chorobie, o trudnych wyborach i codzienności. Sporo w niej smutku, ale i nadziei na lepsze.
Jesteś ciekawy o czym szepczą gwiazdy?
Jesteś ciekawy o czym szepczą gwiazdy?
środa, 9 października 2019
W potrzasku Kerrego Wilkinsona - recenzja
Wrzesień to fajny miesiąc, kończą się wakacje - dzieci wracają do przedszkola, a mamy mają czas na … czytanie. Co prawda nadal czytam głównie po nocach, ale czytam.
We wrześniu udało mi się co prawda przeczytać tylko dwie "dorosłe" książki, ale zawsze to o dwie więcej na moim czytelniczym koncie. Jaki wynik przyniesie październik - zobaczymy!
Dzisiaj recenzja pierwszej z nich - "W potrzasku" Kerrego Wilkinsona
wtorek, 2 kwietnia 2019
"Kwiaciarka" Ksawerego de Montepina - recenzja
Kwiecień
rozpoczynam od książki, którą pochłonęłam w 3 wieczory, a przy
dwójce Maluchów to nie lada wyczyn. Zupełnie nie byłam do niej
przekonana, jednak zaskoczyła mnie pod każdym względem.
Niech
nie zwiedzie Was tytuł i okładka - „Kwiaciarka” Ksawerego de
Montepina to mroczna historia okrutnej zbrodni z romansem i wielką
tajemnicą w tle. Ten francuski pisarz odkrył przede mną czasy, w
których tworzył.
czwartek, 14 lutego 2019
Wieża milczenia - debiut literacki Remigiusza Mroza (recenzja)
Od
dawna przymierzałam się do książek Remigiusza Mroza, uwielbiam
czytać serie a ten pisarz ma kilka w swoim dorobku, więc wybór nie
powinien nikogo dziwić. Jednak zanim dam się wciągnąć w jedną
historię lubię zapoznać z autorem i przeczytać coś
„pojedynczego”. Od czego najlepiej zacząć? Oczywiście od
początku.
Na
moje pierwsze „spotkanie z Mrozem” wybrałam jego debiut, książkę
napisaną w 2013 r. (wydawnictwo Dragon właśnie wypuściło świeżutkie wydanie tego tytułu) - Wieżę milczenia.
Subskrybuj:
Posty (Atom)




