Pokazywanie postów oznaczonych etykietą czytanie. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą czytanie. Pokaż wszystkie posty

środa, 9 października 2019

W potrzasku Kerrego Wilkinsona - recenzja

Wrzesień to fajny miesiąc, kończą się wakacje - dzieci wracają do przedszkola, a mamy mają czas na … czytanie. Co prawda nadal czytam głównie po  nocach, ale czytam. 
We wrześniu udało mi się co prawda  przeczytać tylko dwie "dorosłe" książki, ale zawsze to o dwie więcej na moim czytelniczym koncie. Jaki wynik przyniesie październik - zobaczymy! 


Dzisiaj recenzja pierwszej z nich - "W potrzasku" Kerrego Wilkinsona