Kochani!
Mam nadzieję, że wybaczycie mi ostatnią, dość długą
nieobecność - wiele się u mnie dzieje ponieważ niedługo po raz
kolejny zostanę mamą. Tym razem początki ciąży nie są łatwe i
przyjemne, dlatego wszystkie sprawy blogowe zeszły na drugi, a nawet
trzeci plan.
Ale
już jestem. Pełna energii wracam do Was z nową dawką testów,
moich odkryć, porad (ostrzegam, że będzie trochę więcej tematów
okołociążowych) i od razu zapraszam do konkursu! Ale o tym za
chwilę.