Ostatnio
wnoszę się na kulinarne wyżyny. Próbuję i o dziwo coraz częściej
mi wychodzi. Staram się, żeby było nie tylko smacznie, ale i
ładnie. Ostatnio z pomocą Natalki i mojej mamy przygotowałyśmy
ciasto arbuz – czyli szpinakowy biszkopt. Zobaczcie jakie to
proste!
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą ciasto. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą ciasto. Pokaż wszystkie posty
wtorek, 24 września 2019
Subskrybuj:
Posty (Atom)
