czwartek, 4 stycznia 2018

Blogujesz? Testujesz! Blogosfera - zgłoś się do styczniowej edycji

Początek roku to doskonały czas aby zacząć działać, teraz chętniej planujemy i szybciej bierzemy się za realizację naszych postanowień. Nieważne czy marzysz o rozpoczęciu przygody z blogowaniem, zrzuceniu kilku kilogramów, egzotycznych wakacjach, zrobieniu prawa jazdy, czy założeniu rodziny – nowy rok motywuje i inspiruje do podejmowania konkretnych decyzji.Dlatego chciałabym zachęcić Was – miłośników testowania, do podjęcia wyzwania i założenia swoich blogów! Jeśli lubicie dzielić się swoimi opiniami, chętnie bierzecie udział w kampaniach testowych i chcecie pomagać innym w dokonywaniu wyborów, prowadzenia bloga będzie czystą przyjemnością. Rok temu sama podjęłam takie wyzwanie i niezmiennie daje mi to ogromną satysfakcję.

Blogujesz? Testujesz!
Na dobry początek zapraszam Was do zapoznania się z zasadami programu Blogosfera Canpolbabies, gdzie co miesiąc każda blogująca mama może zgłosić się do testowania produktów tej firmy lub otrzymać je jako nagroda do zorganizowanego przez siebie konkursu. Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie Blogosfery – TUTAJ.

W styczniowej edycji programu do testów i konkursów można otrzymać zestaw składający się z butelek z kolekcji Little Cutie i sterylizatorów do butelek, widoczne na zdjęciach. Sprzęt przydatny każdej mamie! 
Łącznie do rozdania jest 30 takich zestawów – 15 dla testujących oraz 15 jako nagroda w konkursie organizowanym przez blogera.
Zgłoszenia można wysyłać do końca miesiąca, tj. do 31 stycznia 2018 r., szczegóły znajdziecie TUTAJ.


Ja już wysłałam swoje zgłoszenie, mam nadzieję, że i Ciebie udało mi się namówić! Powodzenia!
MT

4 komentarze:

Dzięki za odwiedzenie mojego bloga i chęć zostawienia komentarza, mam nadzieję, że zmotywuje mnie on do dalszego rozwijania mojej pasji ❤