sobota, 2 grudnia 2017

Blogujesz? Testujesz! Zgłoś się do grudniowej edycji Blogosfery Canpolbabies

Witamy grudzień i zgłaszamy się do kolejnej edycji akcji Blogosfera Canpolbabies! Jest to program dla blogerów, w ramach którego możemy otrzymać produkty do testowania lub jako nagrody w konkursie, który zorganizujemy na swoich blogach. Zasady udziału w Blogosferze znajdziecie TUTAJ!


W grudniowej, 40 już edycji zabawy firma Canpolbabies przygotowała 20 mat edukacyjnych z funkcją kojca „Piraci” - produkt niezbędny każdej mamie i każdemu Maluchowi! Organizator wybierze 10 testerek i 10 organizatorek konkursów, z których każda otrzyma 1 matę do swojego konkursu. Zgłoszenia są przyjmowane do 31 grudnia (KLIK).Zachęcam Was do wysyłania zgłoszeń i trzymam kciuki, bo sama często biorę udział w „canpolowych” konkursach u Was. Jestem pewna, że zarówno testowanie, jak i organizacja konkursu będą dla wszystkich fantastycznym prezentem noworocznym! 

MT

4 komentarze:

 1. Witam serdecznie! Ja też biorę udział w Blogosferze Canpolu, w tamtym miesiącu udało mi się wygrać zestaw do testowania :) zapraszam na bloga www.mamasize.pl oraz na konto na FB: https://www.facebook.com/mamasize/

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też próbuję swoich sił w tej edycji :)
  Pozdrawiam, obserwuję i zapraszam do siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam. Trafiłam do ciebie przez Blogosferę, również biorę w niej udział. Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga www.muminpatchwork.blogspot.com Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. fajnie tu u Ciebie obserwuję i zapraszam do siebie na obserwację https://strefabezeluszka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Dzięki za odwiedzenie mojego bloga i chęć zostawienia komentarza, mam nadzieję, że zmotywuje mnie on do dalszego rozwijania mojej pasji ❤