Pokazywanie postów oznaczonych etykietą #wygraj. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą #wygraj. Pokaż wszystkie posty

środa, 7 czerwca 2017

#konkurs

Ostatnio udało mi się zakwalifikować do kilku ciekawych projektów, dlatego z tej okazji postanowiłam sama zorganizować dla Was konkurs! Od niedawna dzielę się z Wami zdjęciami na instagramie i właśnie tam Was zapraszam.

Do wygrania dwa zestawy nagród dla Waszych Maluchów, w których znajdziecie kosmetyk firmy Nivea i myjkę lub grzechotkę – wszystko to zapakowane w poręczny wodoodporny woreczek, który świetnie sprawdza się jako organizer na pieluszki, czy zabawki. 


Konkurs działa na zasadzie losowania.  Zasady są proste – wystarczy:
  • obserwować mój profil na instagramie (@matkatesterka),
  • polubić i udostępnić zdjęcie konkursowe na swoim profilu, oznaczyć mnie na nim oraz dodać #rozdanie #MT,
  • w komentarzu do zdjęcia konkursowego napisać, który zestaw wybieracie (1 czy 2).
A jeśli chcecie wziąć udział w losowaniu obydwu nagród, w komentarzu pod postem konkursowym zaproście do zabawy dwoje swoich znajomych. Jedna osoba może wygrać tylko 1 nagrodę!
 



Jeśli będzie Was ponad 100 – dodatkowo wylosuję jedną osobę, która otrzyma nagrodę niespodziankę!  
Konkurs wystartował dzisiaj i potrwa tydzień - do środy (14.06) do godziny 20:00.

Fundatorem nagród jestem ja, dlatego będzie mi bardzo miło jeśli po zakończeniu konkursu nadal będziecie obserwować mój profil na instagramie oraz zaglądać na bloga. 


Zapraszam Was do zabawy!
MT