poniedziałek, 10 lipca 2017

Darmowe gadżety dla twojego dziecka - inicjatywa społeczna, którą warto promować

Niedawno zostałam poproszona o pomoc w promowaniu akcji „Darmowe gadżety szkolne dla Twojego dziecka”, organizowanej przez Mateusza Pawłowskiego – młodego chłopaka, który z zapałem angażuje się w pomaganie innym.


Mateusz jest osobą niewidomą, ale jego niepełnosprawność nie przeszkadza mu w organizowaniu różnych inicjatyw społecznych. W zeszłym roku ukończył Technikum Administracyjne przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Młodzieży Niewidomej i Słabowidzącej w Chorzowie – jeszcze jako uczeń organizował konkursy plastyczne dla dzieci i zainicjował akcję społeczną polegającą na rozdawaniu darmowych gadżetów dla dzieci. 


Jeśli chcielibyście otrzymać za darmo gadżety takie jak: linijki, zeszyty, plany lekcji, notesy, naklejki, czy zakładki do książek – wystarczy zgłosić się do organizatorów. Gadżety można odebrać osobiście lub otrzymać pocztą (po opłaceniu kosztów przesyłki). Jeśli podoba Wam się ta akcja koniecznie zajrzyjcie na facebookowy fanpage Darmowe gadżety szkolne!


Zachęcam Was do udziału, a Mateuszowi gratuluję zapału i życzę powodzenia!
MT

4 komentarze:

 1. Fajnie, że promujesz takie akcje! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Największe gratulacje należą się Mateuszowi za chęć koordynacji takiej akcji!

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie mam szczęścia do "gratisów" :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajna akcja. Ja gadżetów nie potrzebuje ale nakieruje koleżanki :)

  OdpowiedzUsuń

Dzięki za odwiedzenie mojego bloga i chęć zostawienia komentarza, mam nadzieję, że zmotywuje mnie on do dalszego rozwijania mojej pasji ❤