Otrzymałam dziś przesyłkę powitalną z Klubu BoboVita, do którego dołączyłyśmy niedawno (o czym wspominałam tutaj). Paczka dotarła do nas w bardzo krótkim czasie od rejestracji.
W paczce oprócz ulotek i książeczki - "poradnik żywienia małego dziecka" znajdował się słoiczek z marchewką po 4 miesiącu (125g) oraz opakowanie kaszki mlecznej "porcja zbóż" po 8 miesiącu (210g).
Natalce, standardowo najwięcej radości sprawiło pudełko.
MT
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą bobovita. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą bobovita. Pokaż wszystkie posty
wtorek, 7 lutego 2017
Subskrybuj:
Posty (Atom)


