Pokazywanie postów oznaczonych etykietą laktator. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą laktator. Pokaż wszystkie posty

piątek, 24 stycznia 2020

Laktator elektryczy Easy&Natural Canpol Babies - recenzja

W ramach akcji BlogoSfera Canpol miałam okazje przetestować laktator elektryczny Canpol Babies Easy&Natural.
Do tej pory, zarówno podczas karmienia Natalki (ponad dwa lata), jak i teraz z Kazikiem (już 10 miesięcy) używałam wyłącznie ręcznych laktatorów, niestety każda próba odciągania mleka kończyła się na maksymalnie 40 mililitrach …
Uwierzyłam, że moje piersi są „odporne na laktator” i w końcu odpuściłam dalsze próby.



Do testu podeszłam więc dość sceptycznie i … bardzo pozytywnie się zaskoczyłam!