Dzisiaj
będzie o wodzie. W pierwszej ciąży oraz podczas karmienia piersią
udało mi się wyrobić w sobie dobry nawyk picia wody. Piję około
dwóch litrów wody dziennie, co zbawiennie wpływa zarówno na moje
samopoczucie, jak i na laktację.
Niestety
nie potrafiłam przekonać się do kranówki, a woda mineralna kupowana
w butelkach (nawet tych pięciolitrowych) generuje ogromne ilości
plastiku...
Rozwiązaniem
okazał się dzbanek filtrujący z wkładami megnezowymi, który
otrzymałam do przetestowania od firmy Aquaphor.
