Pokazywanie postów oznaczonych etykietą zima. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą zima. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 22 stycznia 2019

"Jak Wy i Wasze dzieci odkrywacie zimę" - konkurs

My się zimy nie boimy! A Wy? Choć nie zawsze można wyjść na dwór to opcji jest całkiem sporo. Kiedy nie możemy wyjść na spacer lub sanki, a zabawa w domu już nam się znudzi - korzystamy z bawialni, chodzimy na basen albo do muzeum. 
Jestem bardzo ciekawa jak Wy i Wasze dzieci odkrywacie zimę, dlatego czas na kolejny konkurs fotograficzny!