środa, 7 lutego 2018

42 edycja Blogosfery Canpolbabies

Luty to miesiąc, w którym niezależnie od chęci i warunków powinniśmy już wdrożyć się w nowy rok. Postanowienia schodzą na dalszy plan, wracamy do tu i teraz. Słyszeliście o akcji „Blogujesz? Testujesz?” organizowanej przez firmę Canpolbabies? Ja staram się zgłaszać do testów w każdym miesiącu, bo jest to świetna zabawa i możliwość poznania nowych produktów. Zobaczcie na czym to polega!
Blogosfera Canpolbabies to miejsce, w którym co miesiąc każdy bloger może otrzymać produkty do testowania lub organizacji konkursów na swoim blogu. Zasady są proste – należy zamieścić na blogu informację o akcji i przesłać swoje zgłoszenie, w którym napiszemy kilka słów o naszym miejscu w sieci. Dodatkowo jeśli chcecie zorganizować konkurs dla swoich czytelników, należy przedstawić zarys planowanego konkursu. Proste, prawda? Wszystkie szczegóły akcji znajdziecie TUTAJ.
Tym razem firma Canpol przygotowała 45 zestawów "Sweet Fun", w skład których wchodzą widoczne na zdjęciu: butelki, kubek treningowy, kubek niekapek oraz smoczek.


W tej edycji zostanie wybranych 30 osób – 15 do testowania zestawu produktów oraz 15 do organizacji konkursu (każda osoba otrzyma po 2 zestawy dla swoich czytelników). Zgłoszenia można wysyłać do końca miesiąca, tj. do 28 lutego - zgłaszajcie się TUTAJ

Zgłaszacie się?
MT

2 komentarze:

  1. Bardzo fajny zestaw :) Ja również próbuję swoich sił w tej edycji :)
    Pozdrawiam i zapraszam!

    OdpowiedzUsuń

Dzięki za odwiedzenie mojego bloga i chęć zostawienia komentarza, mam nadzieję, że zmotywuje mnie on do dalszego rozwijania mojej pasji ❤