W tym miesiącu kończy
się moja pierwsza subskrypcja pudełek kosmetycznych ShinyBox. Jak
na razie jestem całkiem zadowolona, jednak z podsumowaniem wstrzymam
się do momentu otrzymania sierpniowego zestawu. Dziś chcę
podzielić się z Wami moimi wrażeniami z testowania kosmetyków
hiszpańskiej firmy Kueshi, które znalazły się w majowym i lipcowym
pudełku.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą żel aloesowy. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą żel aloesowy. Pokaż wszystkie posty
czwartek, 17 sierpnia 2017
Subskrybuj:
Posty (Atom)
