Pokazywanie postów oznaczonych etykietą jogurty. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą jogurty. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 16 maja 2017

Podsumowanie kampanii #toprostetobio, czyli testowanie jogurtów z Rekomenduj.to

Kampania #toprostetobio, czyli testowanie jogurtów bakoma organizowane przez Rekomenduj.to dobiegła już końca – nareszcie znalazłam chwilę na jej podsumowanie. W kampanii trzeba było kupić 25 jogurtów bakoma bio do kwoty 60 zł. Ambasadorzy, którzy spełnili ten warunek otrzymywali także płócienna torbę bakoma oraz zestaw ulotek do rozdania znajomym.  


Wszystkie osoby, z którymi podzieliłam się jogurtami były zadowolone z ich smaku. Na plus zasługuje naturalny skład i prawdziwe owoce, które naprawdę czuć w jogurtach. Na minus, standardowo zawartość cukru – aż 14,5 g na 100 g jogurtu! Dla męskiej części testerów opakowania jogurtu były za małe, narzekali że musieli zjeść minimum dwa żeby zaspokoić mały głód. 




Ogólnie jogurty nam smakowały, jest to fajne rozwiązanie dla osób, które lubią produkty naturalne, bo co ważne, w przypadku jogurtów bakoma „bio” nie jest tylko w nazwie.


Co do samej kampanii, to mam trochę mieszane uczucia. Była to moja pierwsza kampania z Rekomenduj.to i niestety nie obyło się bez problemów. Informację o dostaniu się do kampanii dostałam już pod sam jej koniec, co za tym idzie z bardzo krótkim czasem na zakup jogurtów. Paczkę ambasadora z torbą i ulotkami dla znajomych również dostałam dość późno (ok 2 tygodni po rozdaniu jogurtów). Później pomimo akceptacji paragonów dostałam informację, z której wynikało, że ich nie przesłałam... Na szczęście wszystko udało się wyjaśnić i kasa za jogurty do mnie wróciła. Miejmy nadzieję, że kolejne kampanie z Rekomenduj.to będą lepsze!



Jakie są Wasze doświadczenia z platformą Rekomenduj.to? 
MT

sobota, 13 maja 2017

Testowanie z Nestle - jogurty jogolino i bezmięsne obiadki

Tym razem testowała Natalia. Firma Nestle przysłała nam dwie paczki – otrzymałyśmy jogurty jogolino po 6 miesiącu (4 szt) i 3 słoiczki z nowymi daniami bezmięsnymi z mozzarellą po 8 miesiącu.


Przyznam, że podeszłam do tego testowania trochę sceptycznie. Nie byłam przekonana czy jogurty i obiadki z mozzarellą są odpowiednie dla mojego dziecka i czy w ogóle jej posmakują, bo Natalia jest dość wybredna jeśli chodzi o jedzenie, zwłaszcza gotowe. Ostatecznie jednak postanowiłam dać im szansę. 
Jeśli będziecie chcieli wypróbować te produkty pamiętajcie o sprawdzeniu składu - zarówno jogurty, jak i obiadki mają w składzie mleko, obiadki mogą też zawierać jajko.
 

Jogurty Jogolino
Ku mojemu zdziwieniu jogurty posmakowały na tyle, że stały się jednym ze stałych elementów naszego menu. Mają co prawda sporo cukru ale uznałam, że skoro Natalce smakują to dopóki nie przejdziemy na zwykłe jogurty naturalne, mogą być. 4-pak kosztuje ok 8-9 zł, trochę dużo jak na jogurt ale przy wybrednym jedzeniowo dziecku nie oszczędzamy! Natalka wypróbowała już wszystkie smaki - truskawkowy, malinowy i gruszkowy - wszystkie smakują.






Obiadki bezmięsne Gerber
Moja Natalka nie przepada za daniami w słoiczkach (poza owocami i zupką marchewkową) więc raczej staram się gotować sama, ale wiadomo są takie dni, że można, a nawet trzeba podać słoiczek. Z trzech dań, które testowałyśmy Natalce posmakowało tylko 1, co i tak uważam za spory sukces. Leczo z mozzarellą i kluseczkami okazało się strzałem w dziesiątkę, posmakowało i z pewnością kupię je jeszcze, żeby mieć na czarną godzinę. Natalka dała też szansę Spaghetti w sosie pomidorowym z mozzarellą, najgorzej wypadło Risotto z kalafiorem i mozzarellą - po dwóch łyżkach nie było mowy o kontynuowaniu jedzenia.
Ogólnie te słoiczki oceniam jednak dobrze – warto czasem dać dziecku coś mniej tradycyjnego żeby uczyło się smaków, sama z pewnością nie odważyłabym się dodać mozzarelli do obiadku więc słoiczek nam w tym pomógł.



Warto zarejestrować się na stronie zdrowy start w przyszłość i brać udział w podobnych testach. Obecnie można zgłosić się do przetestowania mleka Nan Optipro 2.
 
A Wy jak wspominacie naukę smaków Waszych dzieci?
MT