wtorek, 16 maja 2017

Podsumowanie kampanii #toprostetobio, czyli testowanie jogurtów z Rekomenduj.to

Kampania #toprostetobio, czyli testowanie jogurtów bakoma organizowane przez Rekomenduj.to dobiegła już końca – nareszcie znalazłam chwilę na jej podsumowanie. W kampanii trzeba było kupić 25 jogurtów bakoma bio do kwoty 60 zł. Ambasadorzy, którzy spełnili ten warunek otrzymywali także płócienna torbę bakoma oraz zestaw ulotek do rozdania znajomym.  


Wszystkie osoby, z którymi podzieliłam się jogurtami były zadowolone z ich smaku. Na plus zasługuje naturalny skład i prawdziwe owoce, które naprawdę czuć w jogurtach. Na minus, standardowo zawartość cukru – aż 14,5 g na 100 g jogurtu! Dla męskiej części testerów opakowania jogurtu były za małe, narzekali że musieli zjeść minimum dwa żeby zaspokoić mały głód. 
Ogólnie jogurty nam smakowały, jest to fajne rozwiązanie dla osób, które lubią produkty naturalne, bo co ważne, w przypadku jogurtów bakoma „bio” nie jest tylko w nazwie.


Co do samej kampanii, to mam trochę mieszane uczucia. Była to moja pierwsza kampania z Rekomenduj.to i niestety nie obyło się bez problemów. Informację o dostaniu się do kampanii dostałam już pod sam jej koniec, co za tym idzie z bardzo krótkim czasem na zakup jogurtów. Paczkę ambasadora z torbą i ulotkami dla znajomych również dostałam dość późno (ok 2 tygodni po rozdaniu jogurtów). Później pomimo akceptacji paragonów dostałam informację, z której wynikało, że ich nie przesłałam... Na szczęście wszystko udało się wyjaśnić i kasa za jogurty do mnie wróciła. Miejmy nadzieję, że kolejne kampanie z Rekomenduj.to będą lepsze!Jakie są Wasze doświadczenia z platformą Rekomenduj.to? 
MT

2 komentarze:

Dzięki za odwiedzenie mojego bloga i chęć zostawienia komentarza, mam nadzieję, że zmotywuje mnie on do dalszego rozwijania mojej pasji ❤