środa, 3 maja 2017

Promocja cash back – wypróbuj lody Big Milk ze świeżym mlekiem tak jak ja!

Za mną bardzo smaczne i przyjemne testowanie – lody Big Milk! Lody big milk uwielbiam dlatego jak tylko przeczytałam o akcji cash back organizowanej przez agencję promocyjno-reklamową Smolar – „wypróbujbigmilka”, pobiegłam do sklepu. 

 
Wybór padł na lody o smaku „ciasteczko”, za litrowe opakowanie zapłaciłam 9,79 zł. Dla mnie te lody są pyszne ale radzę Wam przekonać się samemu! 
 
Zasady testowania są bardzo proste – wystarczy kupić lody objęte promocją i zarejestrować swój paragon na stronie promocji (trzeba wysłać jego skan/zdjęcie oraz podać dane niezbędne do zwrotu czyli imię, nazwisko, numer rachunku bankowego oraz wypełnić krótką ankietę). 
Wszystkie potrzebne informację znajdziecie TUTAJ.

Lody występują w 13 smakach (śmietankowe, nugat, karmel, czekolada, bakalia, ciasteczko, trio tropicana, trio siciliana, trio neapolitana, trio carmella, trio biscotta, truskawka, straciatella), tak więc jest w czym wybierać! Promocja „cash back” trwa do 2 lipca 2017 r. (lub do wyczerpania puli zwrotów, która wynosi 10.000). Proponuję nie czekać zbyt długo tylko biec do sklepu!


Koniecznie napiszcie, który smak wybraliście!
MT

4 komentarze:

Dzięki za odwiedzenie mojego bloga i chęć zostawienia komentarza, mam nadzieję, że zmotywuje mnie on do dalszego rozwijania mojej pasji ❤