środa, 21 czerwca 2017

Czerwcowa edycja BlogoSfery!

Dzisiaj pierwszy dzień lata! U nas pogoda dopisuję - każdą wolną chwilę spędzamy na świeżym powietrzu. Moja Natalka na szczęście opanowała sztukę picia z kubka niekapka oraz przez słomkę, tak więc długie spacery nam nie straszne!


Przy okazji zakupu naszego niekapka przypomniałam sobie o akcji organizowanej przez Canpol Babies, w której można zgłosić się do przetestowania produktów lub do zorganizowania konkursu na swoim blogu. Ostatnio nie brałam udziału w tych akcjach, ale czas to nadrobić!


 W czerwcowej edycji BlogoSfery do testowania i do rozdania w ramach konkursów są zestawy "Toys" z konikiem – dwie butelki, kubeczek, smoczek i termoopakowanie na butelkę – wszystko to na pewno przyda się każdej mamie i Maluchowi podczas wakacyjnych spacerów oraz dalszych i bliższych wypraw. 


Ja mam już pomysł na konkurs dla Was, tak więc wysłałam zgłoszenie! Trzymajcie kciuki! A jeśli macie ochotę, sami też możecie zgłosić się do testowania – szczegóły znajdziecie TUTAJ.
MT

1 komentarz:

Dzięki za odwiedzenie mojego bloga i chęć zostawienia komentarza, mam nadzieję, że zmotywuje mnie on do dalszego rozwijania mojej pasji ❤