Miłość
do książek to to co udało mi się zaszczepić w mojej córce od
pierwszych miesięcy życia. Jak była malutka czytałam jej na głos
swoje książki, bo nie lubiłam panującej w domu ciszy. Później
wspólnie odkrywałyśmy obrazkowe książeczki, dźwięki i całą
gamę książeczek dla dzieci.
Muszę
przyznać, że często kupowałam (i nadal kupuję) książki trochę
na wyrost. Uwielbiamy oglądać, czytać i odkrywać.
W
tym roku mam przyjemność, wraz z innymi blogerami, brać udział w
fantastycznej kampanii #KOCHANIEprzezCZYTANIE.
Co
prawda marzec upłyną nam głównie na pobycie w szpitalu ale
postaram się przez te kilka dni marca przybliżyć Wam kilka
książek, które uwielbiamy i zachęcić Was tym samym do czytania
dzieciom! Więcej o kampanii poczytacie tutaj.
