Pokazywanie postów oznaczonych etykietą #kochanieprzezczytanie. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą #kochanieprzezczytanie. Pokaż wszystkie posty

piątek, 29 marca 2019

#KOCHANIEprzezCZYTANIE - Rok w krainie czarów


Marzec to miesiąc, w którym wspieramy i zachęcamy do czytania dzieciom. W tym roku mam przyjemność uczestniczyć w kampanii #KOCHANIEprzezCZYTANIE zorganizowanej przez Magdę z bloga savethemagicmoments.pl, w ramach której blogerzy przedstawiają najbardziej wartościowe i lubiane książki dla dzieci i zachęcają do częstego czytania. Akcja wspierana jest także przez fundację Cała Polska Czyta Dzieciom.
Dziś chciałabym pokazać Wam kolejną, po „Bardzo długiej kolejce...”, książkę „bez treści”, którą uwielbiamy „czytać” - Rokw krainie czarów (wydawnictwa Nasza Księgarnia). 

sobota, 23 marca 2019

#kochanieprzezczytanie Bardzo długa kolejka Zwierzęta

Miłość do książek to to co udało mi się zaszczepić w mojej córce od pierwszych miesięcy życia. Jak była malutka czytałam jej na głos swoje książki, bo nie lubiłam panującej w domu ciszy. Później wspólnie odkrywałyśmy obrazkowe książeczki, dźwięki i całą gamę książeczek dla dzieci.
Muszę przyznać, że często kupowałam (i nadal kupuję) książki trochę na wyrost. Uwielbiamy oglądać, czytać i odkrywać.



W tym roku mam przyjemność, wraz z innymi blogerami, brać udział w fantastycznej kampanii #KOCHANIEprzezCZYTANIE. Co prawda marzec upłyną nam głównie na pobycie w szpitalu ale postaram się przez te kilka dni marca przybliżyć Wam kilka książek, które uwielbiamy i zachęcić Was tym samym do czytania dzieciom! Więcej o kampanii poczytacie tutaj.