środa, 4 października 2017

Blogujesz? Testujesz! Zgłoś się do kolejnej edycji Blogosfery Canpolbabies!

Kolejny miesiąc to kolejna szansa dla blogerów aby wziąć udział w akcji organizowanej przez firmę Canpolbabies! W ramach programu BlogoSfery można otrzymać produkty do testowania lub jako nagrody w konkursie, który zorganizujemy dla naszych czytelników. Wszystkie szczegóły znajdziecie TUTAJ!


W październikowej edycji do rozdania jest aż 45 zestawów z serii „kolorowe zwierzątka” – organizator wybierze 15 testerek (po 1 zestawie dla każdej) i 15 organizatorek konkursów, z których każda otrzyma po 2 zestawy do swojego konkursu. Zgłoszenia można wysyłać do 31 października  (klik).Zachęcam Was do wysyłania zgłoszeń! Mi zarówno testowanie, jak i organizacja konkursu sprawiają zawsze dużo radości. Chętnie też wezmę udział w Waszych konkursach, bo śliniaczki to u nas ostatnio must have każdej obiadowej stylizacji! 
MT

5 komentarzy:

 1. Fajne nagrody .Warto sie zgłosić :)

  OdpowiedzUsuń
 2. My również się zgłosiliśmy, w tym miesiącu testowaliśmy zestawy "Krówka", mamy nadzieję, że znów się nam poszczęści :) Pozdrawiamy i zapraszamy do nas na http://muminpatchwork.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam, mój blog również został zgłoszony do blogosfery Canpol, nawet udało się dostać do testowania produktów... Polecam Wszystkim zainteresowanym! Zapraszam serdecznie na mój blog http://blogmama.pl/

  OdpowiedzUsuń
 4. Udało nam się zorganizować konkurs :) W tym miesiącu do wygrania właśnie ten oto zestaw "kolorowe zwierzątka" zapraszam na mój kanał :)
  https://www.youtube.com/watch?v=l2lhHc0CC-s

  OdpowiedzUsuń

Dzięki za odwiedzenie mojego bloga i chęć zostawienia komentarza, mam nadzieję, że zmotywuje mnie on do dalszego rozwijania mojej pasji ❤