środa, 1 lutego 2017

Krem na każdą pogodę - testowanie z Klubem Nivea Baby

Jakiś czas temu zakwalifikowałyśmy się do przetestowania Kremu na każdą pogodę” Nivea Baby. Kremu używałyśmy już wcześniej – dlatego bardzo ucieszyłam się, że udało nam się dostać do tego testowania. Dzięki codziennym spacerom miałyśmy sporo okazji do testów w różnych warunkach pogodowych.

Pierwsza rzecz, na którą zwracam uwagę przy wyborze kosmetyków zarówno dla siebie, jak i dla Natalii jest ich ogólny skład – kremy Nivea w tej kwestii nigdy mnie nie zawiodły.  

Krem na każdą pogodę nie ma w swoim składzie wody, co wyróżnia go spośród kremów tego typu. Zawiera jednak parafinę, co nie każdemu przypadnie do gustu. Krem jest hipoalergiczny - nie tylko chroni skórę naszego malucha od warunków atmosferycznych (wiatr, mróz) ale także działa kojąco i łagodzi podrażnienia.
Cena kremu to ok 12 zł za 50 ml.

 
Krem jest bardzo wydajny (50 ml opakowanie spokojnie wystarczy na cały sezon jesienno-zimowy), ma dobrą konsystencję – nie jest lejący ani tłusty, ma delikatny zapach (charakterystyczy dla kremów tej marki) i dobrze nawilża. Po nałożeniu na skórę tworzy warstwę ochronną, która długo się utrzymuje. Skutecznie chroni delikatną skórę dziecka, ale nadaje się też dla mamy.
Dla mnie jest to strzał w dziesiątkę.


Podsumowanie:
Wydajność - 5 /5
Konsystencja – 5 / 5
Skuteczność – 4,5 / 5
Zapach – 4,5 / 5
Nawilżenie – 4 / 5
Skład – 4,5 / 5
Cena – 4 / 5
Moja ocena to mocne 4,5 / 5.Zachęcam Was do zarejestrowania się do klubów Nivea oraz Nivea Baby – często organizowane są tam konkursy i akcje testowe dla dużych i małych.
MT

2 komentarze:

Dzięki za odwiedzenie mojego bloga i chęć zostawienia komentarza, mam nadzieję, że zmotywuje mnie on do dalszego rozwijania mojej pasji ❤