niedziela, 19 lutego 2017

Na początku stycznia otrzymałam od Everydayme próbkę perełek zapachowych Lenor Unstoppables (zapach fresh). Zgodnie z opisem producenta jest to środek zapachowy stosowany podczas prania, który nadaje się do wszystkich rodzajów ubrań i zapewnia im zapach i świeżość do 12 tygodni.
Perełki dodaje się do prania wraz z proszkiem/płynem do prania i płukania. Cena 275 gramowego opakowania to ok 26 zł (w promocji za ok 22 zł). 


Wypróbowałam je podczas prania ręczników zaraz po otrzymaniu saszetki promocyjnej. Szczerze mówiąc mam mieszane uczucia co do tego produktu – pomimo faktycznie długo utrzymującego się zapachu (po ok 5 tygodniach od prania nadal czuć go na moich ręcznikach, które specjalnie zostawiłam w szafie) – nie zrobił on na mnie specjalnego wrażenia i nie zdecyduję się na jego zakup. 

W mojej ocenie perełki zapachowe to typowy produkt – gadżet, na który nie warto wydawać pieniędzy. Jedyne zastosowanie jakie ja dla nich znajduję to pranie rzeczy, które będą bardzo długo leżały w szafie (np. ręczniki/pościel, które wywozimy na działkę albo ubranka dziecięce, które zostawiamy dla następnego malucha). Chociaż mimo wszystko osobiście postawiłabym raczej na własnoręcznie robione zapachowe woreczki lub metodę mojej babci, czyli mydełko wkładane do szafy. 


Jeśli będziecie mieli okazję – warto zamówić bezpłatna próbkę zanim wydacie ponad 20 zł na ten produkt.
MT

1 komentarz:

  1. Lubię te perełki, chociaż mogłyby być trochę tańsze :-)

    OdpowiedzUsuń

Dzięki za odwiedzenie mojego bloga i chęć zostawienia komentarza, mam nadzieję, że zmotywuje mnie on do dalszego rozwijania mojej pasji ❤