„Bad
mommy” to moje pierwsze spotkanie z Tarryn
Fisher. Może nie była to miłość od pierwszego wejrzenia, ale
muszę przyznać, że dałam się wciągnąć. Jest to jedna z tych
książek, o których trudno zapomnieć.
sobota, 18 listopada 2017
niedziela, 12 listopada 2017
Lakier monohybrydowy Peggy Sage i mini lampa Ronney
Kiedy
sama maluję sobie paznokcie używam wyłącznie zwykłych
lakierów. Hybrydy
zawsze wydawały mi się czymś bardzo skomplikowanym i robiłam je
wyłącznie u kosmetyczki. Jednak, kiedy hurtownia kosmetyczna DML zaproponowała mi przetestowanie zestawu
– lampa
UV firmy Ronney i lakier monohybrydowy Peggy Sage nie
wahałam się ani chwili.
Jesteście ciekawi jak ten duet sprawdził się na moich paznokciach?
wtorek, 7 listopada 2017
Kocia wishlista z Zaful
niedziela, 5 listopada 2017
Odlewki perfum przetestowane!
Jakiś
czas temu pisałam Wam o odlewkach perfum, które kupiłam na próbę
(kto przegapił wpis, zapraszam TUTAJ). Zarówno w Waszych
komentarzach, jak i wśród opinii moich bliskich pojawiało się
wiele wątpliwości, co do trwałości i oryginalności tych perfum.
Po blisko miesiącu intensywnych testów mam już wyrobione zdanie na
ich temat. Jesteście ciekawi?
piątek, 3 listopada 2017
39 edycja Blogosfery Canpolbabies
Połowa
jesieni za nami, a ja zaczynam już kupować świąteczne prezenty.
Szukam inspiracji i rozmyślam, co w tym roku sprawi największą
radość moim bliskim. Nie zapominam jednak o comiesięcznej akcji
testowania organizowanej przez Canpolbabies!
W
listopadowej edycji Blogosfery firma Canpol przygotowała dla nas
zestawy pielęgnacyjne, czyli niezbędnik każdego rodzica! W zestawie znajduje się aspirator do nosa, okrycie kąpielowe oraz termometr elektroniczny.
Tym
razem do rozdania jest aż 45 zestawów. Każdy blogger może zgłosić
się do testowania (zostanie wybrane 15 osób) oraz do organizacji
konkursu (zostanie wybrane 15 osób, z których każda otrzyma po 2
zestawy na konkurs).
Wysyłajcie
zgłoszenia!
MT
czwartek, 2 listopada 2017
Wyniki konkursu „Prosty przepis na pyszny obiadek”
Serdecznie dziękuję za tak liczny udział w konkursie - otrzymałam ponad 50 przepisów i dzięki Wam mam teraz mnóstwo obiadowych inspiracji.
Zestaw "Krówka" otrzymują pani Ewa Wiśniewska i pan Mateusz Kordek.
Zwycięskie przepisy są proste i szybkie w przygotowaniu, a co najważniejsze mam pewność, że posmakują Natalce.
Przepis pani Ewy: Wracając z pracy łapiesz w sklepie filet ze świeżej ryby (nie rozmrożonej w sklepie, tylko naprawdę świeżej-taka informacja jest na etykiecie). Do tego przecier pomidorowy (jak nie ma to sok pomidorowy, ale przecier lepszy, bo gęstszy), dużego ziemniaka (by szybko obrać) i folię aluminiową.
Wpadasz do domu i odrywasz kawał foli (tyle, by zmieściło się to co poniżej). Na środek najpierw wkładasz obranego i pokrojonego na kawałki ziemniaczka, na niego porcję rybki, potem łyżkę przecieru pomidorowego. Zamykasz szczelnie folię zagniatając ze sobą brzegi. Nakłuwasz kilka razy igłą folię, by para mogła uchodzić. Wstawiasz do piekarnika 160-180 stopni na jakieś 20 min. Ja nie odmierzam, po prostu zaczyna ładnie pachnieć;) I przez ten czas stęskniona bawisz się z maluchem.
Przepis pana Mateusza: "Leczo dla maczo" Składniki to drobno pokrojone ziemniaczki, marchewka, cukinia, pomidory. Gotujemy je razem. Jak warzywa zmiękną wrzucam pokrojoną parówkę (tak, sprawdzam, żeby miała dobry skład i nie miała MOM), żeby się przygrzała. Dorzucam do tego trochę pokrojonych ziół: pietruszka, szczypiorek - to co aktualnie mam w domu. A na koniec jeśli potrzeba doprawiam leciutko solą i pieprzem.
Serdecznie gratuluję zwycięzcom i dziękuję za Wasze przepisy!
MT
Perełki z chińskich sklepów - Rosegal
Subskrybuj:
Posty (Atom)







