Kochani, mamy kwiecień
więc standardowo (jak co miesiąc) przypominam Wam o akcji
BlogoSfera organizowanej przez firmę Canpol dla blogujących
rodziców.
środa, 3 kwietnia 2019
wtorek, 2 kwietnia 2019
"Kwiaciarka" Ksawerego de Montepina - recenzja
Kwiecień
rozpoczynam od książki, którą pochłonęłam w 3 wieczory, a przy
dwójce Maluchów to nie lada wyczyn. Zupełnie nie byłam do niej
przekonana, jednak zaskoczyła mnie pod każdym względem.
Niech
nie zwiedzie Was tytuł i okładka - „Kwiaciarka” Ksawerego de
Montepina to mroczna historia okrutnej zbrodni z romansem i wielką
tajemnicą w tle. Ten francuski pisarz odkrył przede mną czasy, w
których tworzył.
piątek, 29 marca 2019
#KOCHANIEprzezCZYTANIE - Rok w krainie czarów
Marzec
to miesiąc, w którym wspieramy i zachęcamy do czytania dzieciom. W tym roku mam
przyjemność uczestniczyć w kampanii #KOCHANIEprzezCZYTANIE zorganizowanej przez Magdę z bloga savethemagicmoments.pl,
w ramach której blogerzy przedstawiają najbardziej wartościowe i lubiane książki dla
dzieci i zachęcają do częstego czytania. Akcja
wspierana jest także przez fundację Cała Polska Czyta Dzieciom.
Dziś
chciałabym pokazać Wam kolejną, po „Bardzo długiej kolejce...”,
książkę „bez treści”, którą uwielbiamy „czytać” - Rokw krainie czarów (wydawnictwa Nasza Księgarnia).
środa, 27 marca 2019
Gorączka i krew - mroczny kryminał Sire Cedrica (recenzja)
Po
dłuższej przerwie od dorosłych książek miałam w końcu okazję
przeczytać (bez odrywania się) mroczny kryminał. Kiedy pod koniec
ciąży trafiłam do szpitala, mąż uznał że „Gorączka i krew”
Sire Cedrica to tytuł idealny na tą okazję.
Zapewne
nie każda kobieta oczekująca na poród uzna tę pozycję za
najlepsza do czytania w szpitalnym łóżku, ja jednak jestem
usatysfakcjonowana.
sobota, 23 marca 2019
#kochanieprzezczytanie Bardzo długa kolejka Zwierzęta
Miłość
do książek to to co udało mi się zaszczepić w mojej córce od
pierwszych miesięcy życia. Jak była malutka czytałam jej na głos
swoje książki, bo nie lubiłam panującej w domu ciszy. Później
wspólnie odkrywałyśmy obrazkowe książeczki, dźwięki i całą
gamę książeczek dla dzieci.
Muszę
przyznać, że często kupowałam (i nadal kupuję) książki trochę
na wyrost. Uwielbiamy oglądać, czytać i odkrywać.
W
tym roku mam przyjemność, wraz z innymi blogerami, brać udział w
fantastycznej kampanii #KOCHANIEprzezCZYTANIE.
Co
prawda marzec upłyną nam głównie na pobycie w szpitalu ale
postaram się przez te kilka dni marca przybliżyć Wam kilka
książek, które uwielbiamy i zachęcić Was tym samym do czytania
dzieciom! Więcej o kampanii poczytacie tutaj.
wtorek, 19 marca 2019
Maść Purelan 100 Madela - pierwsza pomoc dla naszych piersi przy trudnych początkach karmienia
W ramach akcji testowej
organizowanej na stronie BabyBoom.pl miałam okazję przetestowania
maści na wrażliwe i suche brodawki Purelan 100 Madela.
Dzień dobry! Blogujemy!
Kochani! Oficjalnie
informuję, że już jesteśmy w komplecie – kilka dni temu na
świecie pojawił się nasz synek Kazik.
Marzec upłynął nam na
pobycie w szpitalu, ale już wracamy do świata i dalej będziemy dla
Was i z Wami testować produkty i podpowiadać o naszych odkryciach i
niesprawdzonych zakupach.
Subskrybuj:
Posty (Atom)





