czwartek, 25 kwietnia 2019

Konkurs na najpiękniejsza ozdobę Wielkanocną


Mam nadzieję, że w Waszych domach wciąż panuje świąteczna atmosfera. W ramach programu Blogosfera, razem z firmą Canpol, przygotowałam dla Was konkurs. Do konkursu możecie zgłaszać się przez email lub facebooka. Szczegóły poniżej.


wtorek, 16 kwietnia 2019

Dresslily wishlist - kostiumy kąpielowe


Nareszcie wiosna! 
Przeglądając ostatnio strony chińskich sklepów trafiłam na niezłe promocje na... kostiumy kąpielowe. Czyli chyba już czas myśleć o lecie! Myślicie, że zamówienie go z chin to dobry pomysł?
Zobaczcie co można znaleźć w sklepie Dresslily - taka moja „plażowa” wishlista dla mam z pociążowym brzuszkiem.

środa, 3 kwietnia 2019

wtorek, 2 kwietnia 2019

"Kwiaciarka" Ksawerego de Montepina - recenzja


Kwiecień rozpoczynam od książki, którą pochłonęłam w 3 wieczory, a przy dwójce Maluchów to nie lada wyczyn. Zupełnie nie byłam do niej przekonana, jednak zaskoczyła mnie pod każdym względem.
Niech nie zwiedzie Was tytuł i okładka - „Kwiaciarka” Ksawerego de Montepina to mroczna historia okrutnej zbrodni z romansem i wielką tajemnicą w tle. Ten francuski pisarz odkrył przede mną czasy, w których tworzył.



piątek, 29 marca 2019

#KOCHANIEprzezCZYTANIE - Rok w krainie czarów


Marzec to miesiąc, w którym wspieramy i zachęcamy do czytania dzieciom. W tym roku mam przyjemność uczestniczyć w kampanii #KOCHANIEprzezCZYTANIE zorganizowanej przez Magdę z bloga savethemagicmoments.pl, w ramach której blogerzy przedstawiają najbardziej wartościowe i lubiane książki dla dzieci i zachęcają do częstego czytania. Akcja wspierana jest także przez fundację Cała Polska Czyta Dzieciom.
Dziś chciałabym pokazać Wam kolejną, po „Bardzo długiej kolejce...”, książkę „bez treści”, którą uwielbiamy „czytać” - Rokw krainie czarów (wydawnictwa Nasza Księgarnia). 

środa, 27 marca 2019

Gorączka i krew - mroczny kryminał Sire Cedrica (recenzja)

Po dłuższej przerwie od dorosłych książek miałam w końcu okazję przeczytać (bez odrywania się) mroczny kryminał. Kiedy pod koniec ciąży trafiłam do szpitala, mąż uznał że „Gorączka i krew” Sire Cedrica to tytuł idealny na tą okazję.
Zapewne nie każda kobieta oczekująca na poród uzna tę pozycję za najlepsza do czytania w szpitalnym łóżku, ja jednak jestem usatysfakcjonowana.
Zapraszam na recenzję.



sobota, 23 marca 2019

#kochanieprzezczytanie Bardzo długa kolejka Zwierzęta

Miłość do książek to to co udało mi się zaszczepić w mojej córce od pierwszych miesięcy życia. Jak była malutka czytałam jej na głos swoje książki, bo nie lubiłam panującej w domu ciszy. Później wspólnie odkrywałyśmy obrazkowe książeczki, dźwięki i całą gamę książeczek dla dzieci.
Muszę przyznać, że często kupowałam (i nadal kupuję) książki trochę na wyrost. Uwielbiamy oglądać, czytać i odkrywać.



W tym roku mam przyjemność, wraz z innymi blogerami, brać udział w fantastycznej kampanii #KOCHANIEprzezCZYTANIE. Co prawda marzec upłyną nam głównie na pobycie w szpitalu ale postaram się przez te kilka dni marca przybliżyć Wam kilka książek, które uwielbiamy i zachęcić Was tym samym do czytania dzieciom! Więcej o kampanii poczytacie tutaj.