Witajcie
w Nowym Roku! Ja rok 2018 zaczęłam wyjątkowo spokojnie i
przyjemnie. Mam nadzieję, że taki początek będzie dobrą wróżbą
na kolejne miesiące.
Styczeń
na blogu będzie czasem podsumowań już rozpoczętych kampanii oraz
czasem świętowania. Mam nadzieję, że razem ze mną zechcecie
uczcić pierwsze urodziny bloga i weźmiecie udział w konkursach,
które dla Was zaplanowałam!








