Jak wiecie, uwielbiam szperać po chińskich sklepach. Zobaczcie co ciekawego tym razem znalazłam i skorzystajcie z kuponu zniżkowego do sklepu Dresslily!
wtorek, 3 grudnia 2019
sobota, 30 listopada 2019
Blogujesz? Testujesz!
Blogujesz? Testujesz!
Firma Canpol prowadzi jedną a ciekawszych akcji promocyjnych dla blogerów. Co miesiąc przekazuje grupie blogerów produkty do testowania oraz funduje nagrody dla czytelników.
Jeśli prowadzisz bloga, poinformuj swoich czytelników o akcji "blogosfera Canpol", wypełnij zgłoszenie na stronie i czekaj na wyniki. W każdym miesiącu masz szansę na fantastyczną zabawę - test produktu lub organizacje konkursu.
Wszystkie szczegóły znajdziecie TUTAJ oraz na moim blogu - ponieważ jako mama dwójki dzieci już kilkukrotnie miałam okazję testować (razem z moim maluchami) produkty oraz organizować dla Was konkursy.
Zobaczcie sami:
Namówiłam Was? Kto się zgłasza?
Mt
poniedziałek, 28 października 2019
Pora na LunchMix - przepis na szybkie danie
Jestem wielką fanką szybkiego, prostego i ... smacznego gotowania. Odkąd zostałam mamą po raz drugi cierpię jednak na brak czasu na gotowanie, dlatego ciągle szukam szybkich inspiracji.
Jako wierna fanka marki #Kupiec i poszukiwacz zdrowej radości życia poczułam się w obowiązku przygotować danie zaproponowane na opakowaniu nowego ich produktu - LUNCHmix'u (kasza gryczana, kasza jęczmienna, soczewica, czarnuszka).
Zapraszam Was na LUNCHmix z sosem pieczarkowym i orzechami.
Klocki sensoryczne i zabawka z grzechotką - nowości firmy Canpol dla najmłodszych
Dziś zapraszam Was na recenzję nowych zabawek dla maluchów firmy Canpol babies, które wraz z Kazikiem mieliśmy przyjemność przetestowania w ramach akcji "Blogujesz? Testujesz!".
Do przetestowania otrzymaliśmy klocki sensoryczne i dwie interaktywne zabawki z grzechotką. Każda z tych zabawek świetnie sprawdza się też jako gryzak i na pewno spodoba się każdemu Maluchowi i jego rodzicom.
środa, 9 października 2019
W potrzasku Kerrego Wilkinsona - recenzja
Wrzesień to fajny miesiąc, kończą się wakacje - dzieci wracają do przedszkola, a mamy mają czas na … czytanie. Co prawda nadal czytam głównie po nocach, ale czytam.
We wrześniu udało mi się co prawda przeczytać tylko dwie "dorosłe" książki, ale zawsze to o dwie więcej na moim czytelniczym koncie. Jaki wynik przyniesie październik - zobaczymy!
Dzisiaj recenzja pierwszej z nich - "W potrzasku" Kerrego Wilkinsona
wtorek, 24 września 2019
ciasto arbuz - prosty i efektowny deser
Ostatnio
wnoszę się na kulinarne wyżyny. Próbuję i o dziwo coraz częściej
mi wychodzi. Staram się, żeby było nie tylko smacznie, ale i
ładnie. Ostatnio z pomocą Natalki i mojej mamy przygotowałyśmy
ciasto arbuz – czyli szpinakowy biszkopt. Zobaczcie jakie to
proste!
środa, 18 września 2019
Jak skutecznie pozbyć się kamienia - żel FM GROUP
Witajcie we wrześniu! Po
wakacjach wracam z solidną porcją produktów, które towarzyszyły
nam na co dzień podczas zabaw, rodzinnego gotowania, przeprowadzki i
porządków.
Dużo się u nas teraz dzieje, ale mam nadzieję, że już powoli osiągamy stabilizację.
Subskrybuj:
Posty (Atom)












